reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2013

hej :) fajnie, ze znowu zaczelyscie sie odzywac:)

Czas leci masakrycznie!!! po dzieciaczkach najbardziej widac :-):-) Nasza Wikusia jutro juz skonczy 10 miesiecy!! Niesmowicie silna dziewucha,rozwija sie w ekspresowym tempie,zaczela raczkowac jak miala 5,5m-c( ale opracowala sobie taki smieszny system raczkowania ze pekamy ze smiechu,nie widzialam jeszcze zeby tak dzieczko raczkowalo :)pierwsze zeby i to dwa na raz wyszly jej jak miala 4,5 m-ca,pozniej 4 miesiace spokoju i wysypały sie cztery na raz u gory :szok: a 2 tyg temu obie dwojki na dole,wiec juz 8 mamy :) a od wczoraj próbuje robic pierwsze kroczki,tak ze 3 juz zrobi,a tak sie cieszy przy tym :-D:-D jest bardzo wesola i peelna energii,wszedzie jej pełno :-Da no i uwielbia tanczyc,tancerka z niej pierwsza klasa,jak tylko slyszy muzyke to od razu tancuje;-) co do jedzenia to jest meega miesozerna, kaszke zje moze raz na tydz ale jogurciki lubi :tak:mm czasami zje rano no i wieczorem tez zjada zawsze,ale i tak bez cyca nie zasnie:no: w nocy tez tylko cycuch,nie mam pojecia jak ja oduczyc zasypiania bez cycka i zeby spala w swoim lozeczku:baffled: ech duuzo by pisac:)

askle a jak twoja niunia?? slyszalam od Ani tej co ma Olcie ze tez z Twojej niezla cycusiowa dziewczynka :-) mam gazete ze zdjeciamai co robili w szpitalu i chyba Twoja niunia tez tam jest

A ile Wasze dzieciaczki spia w dzien?? Wika ma jedna drzemke tak ok 45 min i jedna ok 2 godzinna.Pozdrawiam wszystkie mamuski i dzieciaczki :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
hello !


Cortin dostal sie do zlobka :szok:
w ciezkim szoku jestem ;-)

jak tam dzieciaczki sie maja ? my rosniemy, rozrabiamy ;-) moj synek to by od rana do wieczora na dworze siedziec chcial, jak wracamy do domu to cala ul nas slyszy ;-)

AnnaZg moj Cortin spi ok 3h dziennie, albo jedno dlugie spanie albo 2x krotsze :-)

grzmi u nas strasznie, chyba burza nas nie ominie :baffled:
 
Cortina a gdzie do zlobka malego dajesz??
My tez w taka pogode prawie cale dnie na dworze,az grzech w domu siedziec :) a wieczorem mloda pada jak kawka :)
Wikcia coraz czesciej probuje chodzic,dzisia raczkowala,siadla,pozniej stanela na4 lapkach,dupe do gory podniosla,wstala i poszla 5 kroczkow:-) ale radosc byla,spodobalo jej sie:-)
 
Ło matko.. heloł kobietki


Nasz ryje grypa zolądkowo-jelitowa... najpierw Asia, potem Darek, teraz mój R z dodatkiemw postaci udaru słonecznego.... odwołałam urodziny (roczek) Darka, przeniosłam na za tydzień...

Darek chodzi już od 2 tyg sam, jeszcze ostrożnie, dużo gada i zrozumiale i po sowjemu.. dalej taki charakterny :)

Może się gdzies spykniemy z naszymi dzieciakami?? w zg jest taka kawiarenka ze jest miejsce do zabawy dla dzieci i można kawe wypic i ciacho zjeść :)
 
Witam, jestem co prawda mamą z z Zielonej Góry 2014 ale może będziecie mogły mi pomóc dlatego piszę tutaj :)
Może któraś z was ma fotelik jedo dla maluszka? Ja mam po starszym synku ale nie wiemy gdzie włożyliśmy wkładkę trójkątną dla noworodków i potrzebuję pożyczyć (pewnie na miesiąc lub dwa) lub odkupić. Bardzo mało jeździmy i póki co jesteśmy bez ale chciałam zapewnić małemu prawidłową pozycję. Będę wdzięczna za pomoc.
Proszę o kontakt na PW żebym nie przegapiła
 
marciami.. jejq jak ten czas ucieka...


Mój mały dziś miał dzień wypadkow.... az 3 razy krew się lała... za każdym razem gdzies upadał(bo on biegac probuje a nie chodzic) i za każdym razem tak niefortunnie ze jedynka na dole wbijała się w dziąsło na górze i krwawiło... bidulek mój....

w niedziele swietujemy, jeśli już nic się nie wydarzy :)

a
 
reklama
Witam, jestem co prawda mamą z z Zielonej Góry 2014 ale może będziecie mogły mi pomóc dlatego piszę tutaj :)
Może któraś z was ma fotelik jedo dla maluszka? Ja mam po starszym synku ale nie wiemy gdzie włożyliśmy wkładkę trójkątną dla noworodków i potrzebuję pożyczyć (pewnie na miesiąc lub dwa) lub odkupić. Bardzo mało jeździmy i póki co jesteśmy bez ale chciałam zapewnić małemu prawidłową pozycję. Będę wdzięczna za pomoc.
Proszę o kontakt na PW żebym nie przegapiła

na allegro widzilam kiedys takie wkladki do fotelikow uniwersalne ! :biggrin2:


hej wszystkim !
ale juz mamy duze dzieci :-)
jestem za spotkaniem, jak cos ustalicie dajcie znac :-)
 
Do góry