reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2013

dzięki za podpowiedź ale to inny fotelik i ta nie pasuje.

Co do spotkania to pewnie że warto się umówić choć ja na lokalnym wątku daaaawno się nie udzielałam
Za tydzień piknik w przytoku to pewnie połowa z nas tam będzie.
U mnie dziś dzieci po szczepieniach to smacznie śpią a ja mam moment dla siebie
 
reklama
Cześć kochane!Żyję i dzielnie się mamy z Olunią :).Ma już moja córcia 10 miesięcy 27 lipca będzie roczek.
Szukamy żłobka...mam na oku Falubazik i Bose stópki..
macie jakieś opinie??Wracam do pracy od połowy września pewnie...
CORTINA a gdzie synciu dostał się do żłobka??Nas nie ratuje państwowy bo mąż pracuje do 18 więc dziecko odbierałby po 18...
 
Hej !

Anulus Cortin bedzie chodzil na Braniborska, mi akurat lokalizacja bardzo odpowiada no i on do 18 czynny :-) Cortin bedzie chodzil roznie, tzn pod moj plan ;-) nie bedzie musial tam kwitnac od 8 jak ja bede miala np na 11 ;-)
 
hej !
jak zyjecie w upaly ?
moj cortin dziecko niezniszczalne, jemu nawet +30 st nie przeszkadza zeby caly dzien biegac ;-)

uciekam na obiad, pozdrowienia !
 
reklama
SKorupka miłas zaproszenie do grupy prywatnej :) tam ustalałyśmy szczegóły.... spotkanie odbyło się w srode, ale mysle ze jeszcze nie raz się spotkamy :) było super :)
 
Do góry