reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2013

czesc dziewczyny :)
Mam pytanie, czy szczepilyscie swoje pociechy juz na odre, swinke, rozyczke?? jesli tak, to czy byly jakies powiklania poszczepienne? z gory dziekuje za odpowiedzi i pozdrawiam :)
 
reklama
Witam, widzę sporą aktywność na forum więc pozwolę sobie zadać pytanko.
Macie namiary na dobrego dermatologa w ZG i okolicach. Dość pilnie potrzebuje skonsultować córkę. co do żłóbków prywatnych mam bardzo dobre opinie o bosych stopkach i misobaziku (bardzo miła i serdeczna właścicielka, prawie nasze dziecko zaczęło tam chodzić ale wcześniej zwolniło się miejsce bliżej naszego domku). Tylko mają listy rezerwowe. Dla mam, które wracają do pracy polecam Ślimaczka na al.wojska polskiego, nowy żłobek i w programie unijnym dla mam wracających na rynek zawodowy
 
Do góry