reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2014

mary-beth

Fanka BB :)
Dołączył(a)
21 Kwiecień 2010
Postów
5 239
Witam!

Czy są tu babeczki, które myślą przyszłościowo i planują zostać mamą po raz pierwszy lub kolejny w 2014 roku? :happy2::happy2:

Termin odległy, ale u nas właśnie wykrystalizowała się chęć posiadania rodzeństwa dla naszej półtoramiesięcznej Mii i rok 2014 wydaje się idealny! :happy2::happy2: Staranka zaczynamy więc za ciut ponad rok.
:tak:


Pozdrawiam życząc szcześliwego Nowego 2012 Roku!


last ned (1).jpg
 
reklama
Mary :) i ja życzę powodzenia. Bede Ci kibicowała i mam nadzieje że do tego czasu ja bede już podwójną mamą:-);-) My zaczynamy starania o drugie dziecko zaraz jak mi się @ skończy teraz :tak:

NAJLEPSZEGO W TYM NOWYM ROKU
Spełnienia marzeń!
:happy2:
 
Mary :) i ja życzę powodzenia. Bede Ci kibicowała i mam nadzieje że do tego czasu ja bede już podwójną mamą:-);-) My zaczynamy starania o drugie dziecko zaraz jak mi się @ skończy teraz :tak:

NAJLEPSZEGO W TYM NOWYM ROKU
Spełnienia marzeń!
:happy2:

Kinga - trzymam kciuki ogromne!!! Oby Wam się udało! :happy2::happy2: Widzę po suwaczku, ze Filip niedawno skończył 5 lat! No, to już poważny mężczyzna! :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja jestem :tak: starania przewiduję na rok 2013 gdzieś tak połowę roku 2013 więc pewnie urodzę w 2014:-)o ile nic się nie zmieni.Mam na imię Marta i udzielam się na staraczkach 2013.
 
Do góry