reklama

Mamy 2014

Temat na forum 'Staramy się' rozpoczęty przez mary-beth, 31 Grudzień 2011.

1. mary-beth

mary-beth Moderator

Witam!

Czy są tu babeczki, które myślą przyszłościowo i planują zostać mamą po raz pierwszy lub kolejny w 2014 roku? :happy2::happy2:

Termin odległy, ale u nas właśnie wykrystalizowała się chęć posiadania rodzeństwa dla naszej półtoramiesięcznej Mii i rok 2014 wydaje się idealny! :happy2::happy2: Staranka zaczynamy więc za ciut ponad rok.
    :tak:

Pozdrawiam życząc szcześliwego Nowego 2012 Roku!

last ned (1).jpg

2. mama05

mama05 prrrryy szaaaalona :))

Mary- słodziaku -powodzenia ;)))

3. reklama
  4. mary-beth

mary-beth Moderator

Mama - dziękuję, kochana!!! :*:*:* Jeszcze dużo czasu, ale właśnie nam się narodził pomysł i postanowiliśmy na 2014 rok postarać się o braciszka dla Mii. :happy::happy::happy: Ściskam Cię mocno i życzę ogromnie II w tym Nowym Lepszym Roku!!!

5. mama05

mama05 prrrryy szaaaalona :))

Mary dziękuję ;**
    a plan dobry!! &&&& :)

6. Kinga85

Kinga85 Gość

Mary :) i ja życzę powodzenia. Bede Ci kibicowała i mam nadzieje że do tego czasu ja bede już podwójną mamą:-);-) My zaczynamy starania o drugie dziecko zaraz jak mi się @ skończy teraz :tak:

NAJLEPSZEGO W TYM NOWYM ROKU
    Spełnienia marzeń!
    :happy2:

7. mary-beth

mary-beth Moderator

Kinga - trzymam kciuki ogromne!!! Oby Wam się udało! :happy2::happy2: Widzę po suwaczku, ze Filip niedawno skończył 5 lat! No, to już poważny mężczyzna! :-)

Ostatnia edycja: 1 Styczeń 2012
  8. lil_maja

lil_maja Fanka BB :)

Mary nie kuś :-p

9. mary-beth

mary-beth Moderator

Liluś - a pokuszę! :laugh2::laugh2:

10. reklama
  11. mary-beth

mary-beth Moderator

Ale ciiiisza!

Nie ma tu babeczek z planami dzidziusiowymi na 2014? ;-);-);-)

12. kobietka22

kobietka22 Gość

Ja jestem :tak: starania przewiduję na rok 2013 gdzieś tak połowę roku 2013 więc pewnie urodzę w 2014:-)o ile nic się nie zmieni.Mam na imię Marta i udzielam się na staraczkach 2013.

Poleć forum