reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2014

reklama
hej :) ale ciiiiiiiiiiiisza :) szkoda, ze nie piszemy tak jak kiedys w poprzedniach latach ehh...

wpadlam napisac, ze w rossmannie w castoramie do konca wrzesna jest promocja na wszytsko -10%, nawet na to co przecenione i na promocje z karty rossne tez :)

mojnstarszak poszedl do przedszkola i musze powiedziec, ze ladnie sie zaaklimatyzowal. jeden dzien byl ryk i scena ale teraz juz zadowolony! A Alcia ma juz dwa zabki i przymkierza sie do raczkowania, ciesze sie, bo Dawid nei raczkowal i mial pozniej problemy i chodizlismy na rehab :)
 
hej Dziewczynki :) dawno mnie nie było :)
Agatula-witaj :)
Katorybka? trzymasz się jeszcze w dwupaku?
Beti-byliście w tej Anglii? jak malutka zniosła podróż?
Karolq- jak Zuzia w przedszkolu po wakacyjnej przerwie?
Aśku co u Was?
Anna-kas-a u Was?
Moja starsza poszła do przedszkola od września i bardzo zadowolona, troszkę na początku łez było ale teraz jest ok.
Młodsza grzeczniutka i kochana.
Fajnie mieć taką wesołą dwójeczkę w domu :) Aż się marzy następny szkrabik :)
Pozdrowienia dla wszystkich!!
 
Super, że zaglądacie tutaj. Nie mam właściwie nikogo z kim mogłabym porozmawiać o porodzie i tym co z nim związane. A przez szkołę rodzenia tylko coraz bardziej się boję. Rodziłyście może w Zielonej? Czy tu naprawdę jest tak tragicznie jak mówią???? :no:
 
Agatula ja też dwa porody w ZG i było ok, jak masz jakieś pytania to wal śmiało :) a do której szkoły rodzenia chodzisz? przy szpitalu?
co do porodu to uszykuj sobie plan porodu- gotowy wzór jest dostępny na stronie rodzić po ludzku Plan Porodu - Fundacja Rodzić po Ludzku
to Ci pomoże poznać swoje własne oczekiwania i obawy związane z tym wydarzeniem
 
reklama
Do szkoły rodzenia chodzę do Pani E. Kurpisz. Przyszykuję sobie tan plan porodu, a powiedzcie mi kiedy spakowałyście się do szpitala i jak to jest u nas z pampersami? Ja kupiłam dla małej paczkę 2-5kg do szpitala, bo raz słyszałam, że trzeba mieć swoje a innym razem, że dają w szpitalu dal każdego dzidziusia.
 
Do góry