reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2020: Warszawa

Awuwu

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
19 Kwiecień 2020
Postów
146
Miasto
Warszawa
Cześć 🙌🏽
Jako, że mamy tematy podzielone miesiącami, to fajnie by było również zintegrować się miastami. Więc jeśli któraś ma ochotę się wygadać, podzielić co, gdzie warto kupić w naszej stolicy, dostaje świra w dobie koronawirusa, czy choćby chciała się spotkać na kawę, to zapraszam do dyskusji!

Mnie czeka poród w grudniu, na razie z usg dziewczynka 😋
 
reklama
Cześć :) ja mam termin na styczeń, więc na razie jestem bardzo "raczkująca" w temacie :) ale na tym forum znalazłam wiele inspirujących rzeczy. Na razie udało mi się znaleźć z pomocą jednej z dziewczyn na tym forum fajnego lekarza prowadzącego w Stolicy. Wielka ulga dla mnie, bo wcześniej lądowałam u lekarzy z oceną 2,5 :) Medicover i dziwiłam się, że tacy mało empatyczni, ale może to standard. Gratuluję Ci dziewczynki Awuwu. 🌸
 
Styczeń a grudzień niewielka różnica :) a w Medicover w końcu prowadzisz ciążę? Już jakiś szpital wstępnie wybrałaś?
 
Obecnie pewnie Twój dzidziuś ładnie Ci macha na USG ale mój za jakieś 3 tygodnie też powinien ;) Tak, wybrałam Medicover - mają w ramach pakietu ma bezpłatne testy PAPP-A, co mnie bardzo uradowało. Nawet chciałam zacząć chodzić prywatnie do drugiego ginekologa, ale wydałam 250 pln i dowiedziałam się, że mam pić dużo wody i tyle wymruczała lekarka ze złotych rad :(. Niestety nie mam bladego pojęcia jaki szpital wybiorę - generalnie zamierzam odetchnąć z ulgą po drugim USG. Ostatnio słyszałam, że Inflancka jest całkiem ok, natomiast Żelazna i Madalińskiego (zakładając, że poród będzie bez komplikacji i to samo z noworodkiem). A Ty masz już jakiś szpital na oku?
 
Hej dziewczyny ja nie jestem z samej Warszawy ale właśnie tam planuje rodzić. Termin mam na 26 grudnia. Do lekarza chodzę właśnie do przychodni przy szpitalu na Żelaznej. Trafiłam tam o dziwo przez koronawirusa bo poprzednia przychodnie zamknięto na jakiś czas i Nasz lekarz kazał zapisać się do przychodni przyszpitalnej. Pozdrawiam
 
26 grudnia fajny termin :) Mam nadzieję, że przychodnia przy szpitalu na żelaznej ma tak dobrych specjalistów jak szpital na Żelaznej w ogóle :) Pozdrawiam!
 
26 grudnia fajny termin :) Mam nadzieję, że przychodnia przy szpitalu na żelaznej ma tak dobrych specjalistów jak szpital na Żelaznej w ogóle :) Pozdrawiam!
Ciekawa jestem jak to będzie bo napewno muszę urodzić do 40 tygodnia. Myślę że planowo nikt nie będzie chciał wywoływać porodu w II dzień świąt.
 
Obecnie pewnie Twój dzidziuś ładnie Ci macha na USG ale mój za jakieś 3 tygodnie też powinien ;) Tak, wybrałam Medicover - mają w ramach pakietu ma bezpłatne testy PAPP-A, co mnie bardzo uradowało. Nawet chciałam zacząć chodzić prywatnie do drugiego ginekologa, ale wydałam 250 pln i dowiedziałam się, że mam pić dużo wody i tyle wymruczała lekarka ze złotych rad :(. Niestety nie mam bladego pojęcia jaki szpital wybiorę - generalnie zamierzam odetchnąć z ulgą po drugim USG. Ostatnio słyszałam, że Inflancka jest całkiem ok, natomiast Żelazna i Madalińskiego (zakładając, że poród będzie bez komplikacji i to samo z noworodkiem). A Ty masz już jakiś szpital na oku?
Hej! Jakiego lekarza wybrałaś w Medicover? Też jestem w ciąży 7 tydzień i nie wiem jakiego lekarza wybrać... Może możesz mi pomóc?
 
reklama
Do góry