reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2020: Warszawa

reklama
Niestety myślę ze do naszych porodów niewiele się zmieni ;) ja nagrywał badania na płytkę więc zawsze to coś;) J chciałam mojego na jedno badaniechociaż zabrać bo jednak jak na żywo się widzi to takie cudowne uczucie no ale trudno:) w sumie najważniejsze zdrowko teraz ;)
Też nagrywam płytki :) Sama mysl o takim zupelnie samotnym porodzie proche mnie zasmuca ale nie mamy wplywu ns pewne rzeczy.
 
Też nagrywam płytki :) Sama mysl o takim zupelnie samotnym porodzie proche mnie zasmuca ale nie mamy wplywu ns pewne rzeczy.
Dobrze ze właśnie chociaż jest możliwość nagrania i oglądania sobie bobaska,) a co do porodów to chyba na chwilę obecną jest dopuszczona osobą nawet bez testu Ale to zależy od szpitala ale po porodzie 2h i bye bye; )
 
Dobrze ze właśnie chociaż jest możliwość nagrania i oglądania sobie bobaska,) a co do porodów to chyba na chwilę obecną jest dopuszczona osobą nawet bez testu Ale to zależy od szpitala ale po porodzie 2h i bye bye; )
Ach to cenna wiadomość, że dopuszczają jedną osobę. Myślę, że jak zaczniemy myśleć na poważnie o szpitalu to będę o to dopytywać.
 
Ach to cenna wiadomość, że dopuszczają jedną osobę. Myślę, że jak zaczniemy myśleć na poważnie o szpitalu to będę o to dopytywać.
Dokładnie;) ja jestem ciekawa jak to wszystko będzie jak ja będę rodzić końcem listopada bo zapowiadają drugą falę więc..Ale no cóż trzeba dac rade;)
 
Ja też myślę albo o Inflanckiej, albo o Madalińskiego.
Nie mogę się zdecydować ani znaleźć punktu zaczepnego, który by przeważał na korzyść jednego ze szpitali.
Ja raczej sie za dlugo nie zastanawialam i wybralam Madalinskiego bo jest najblizej mnie i teraz w rankinach prowadzi. Niby jest oblegany ale nie odslylaja podobno kobiet z kwitkiem tak jak na Zelaznej. Jeszcze polozna z Lux medu i moja przyjaciolka tez go zachwalaly wiec dla mnie decyzja byla dosc prosta :) Nawet juz wybralam polozna stamtad do opieki prywatnej takze klamka zapadla :D Ostatnio o Inflanckiej wlasnie jakies niefajne rzeczy slyszalam ale to jest zawsze ile ludzi tyle opini,..
Zobacz gdzie ci jest blizej w takim razie i taki faktor wez pod uwage moze:)
 
Ja raczej sie za dlugo nie zastanawialam i wybralam Madalinskiego bo jest najblizej mnie i teraz w rankinach prowadzi. Niby jest oblegany ale nie odslylaja podobno kobiet z kwitkiem tak jak na Zelaznej. Jeszcze polozna z Lux medu i moja przyjaciolka tez go zachwalaly wiec dla mnie decyzja byla dosc prosta :) Nawet juz wybralam polozna stamtad do opieki prywatnej takze klamka zapadla :D Ostatnio o Inflanckiej wlasnie jakies niefajne rzeczy slyszalam ale to jest zawsze ile ludzi tyle opini,..
Zobacz gdzie ci jest blizej w takim razie i taki faktor wez pod uwage moze:)
Już wybrałam Madalińskiego i podpisuje dziś umowę z położna :p
 
Już wybrałam Madalińskiego i podpisuje dziś umowę z położna :p
To super! Z tego co pamietam masz termin na poczatek grudnia a ja na 19 ale nic nie wiadomo mozemy sie jeszcze tam spotkac!:) u mnie ostateczna umowa z polozna niby w listopadzie, teraz tylko jestem u niej "zarezerwowana". Do szkoly rodzenia tez chce sie tam wbic ale pani na informacji kazala mi.sie pozniej dowiadywac bo my jeszcze troche za wczesnie
 
To super! Z tego co pamietam masz termin na poczatek grudnia a ja na 19 ale nic nie wiadomo mozemy sie jeszcze tam spotkac!:) u mnie ostateczna umowa z polozna niby w listopadzie, teraz tylko jestem u niej "zarezerwowana". Do szkoly rodzenia tez chce sie tam wbic ale pani na informacji kazala mi.sie pozniej dowiadywac bo my jeszcze troche za wczesnie
A nie wysłała Ci już umowy itd? Moja to od razu cały pakiet z dodatkowymi info przesłała mi na maila. Hmm a to jakiś zakaz odbycia szkoły rodzenia wcześniej? Też chciałam zacząć w sierpniu :p wiec widzę, że słabe szanse
 
reklama
A nie wysłała Ci już umowy itd? Moja to od razu cały pakiet z dodatkowymi info przesłała mi na maila. Hmm a to jakiś zakaz odbycia szkoły rodzenia wcześniej? Też chciałam zacząć w sierpniu :p wiec widzę, że słabe szanse
To moja nic mi nie przeslala tylko kazala do listopada czekac. Wpisala mnie jak to piwiedziala do notesiku;) Ale jest w sumie polecona przez 2 znajome wiec bede sie jej trzymac. No na sierpien stacjonarne juz dawno zapisy minely:) zakazu nie ma zadnego tylko rekomendacje zeby zaczynac w 28 tyg. Sa tam tez opcje online szkolen ale ja na razie mam nadzieje ze uda mi sie z M wcisnac gdzies na stacjonarne...
 
Do góry