reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2020: Warszawa

Umowa z położna niestety nie daje Ci pewności 100%, że przyjmą Cię do porodu w danym szpitalu. To samo się tyczy pakietu położna+lekarz ze szpitala, w którym chcesz rodzić :(
Słyszałam bardzo wiele opinii, że zazwyczaj przy takim połączeniu nie ma problemu. Ale słyszałam też wiele, że umowa z położną i lekarz nie pomagają. Więc na dwoje babka wróżyła.
Sama jestem w podobnej sytuacji, gdyż mam umowę z położną i lekarza prowadzącego ze szpitala, w którym chcę rodzić a dodatkowo chodzę na wszystkie pomiary i badania prywatnie do przyszpitalnej przychodni ginekologiczno-położniczej. Mam nadzieję, że to coś pomoże, jednak pewności nie mam i mieć nie będę. No chyba, że wykupię prywatny poród :D
No właśnie kurcze nie dość ze sytuacja z wirusem niepewna to jeszcze to,)))) a gdzie planujesz rodzić?;)
 
reklama
No właśnie kurcze nie dość ze sytuacja z wirusem niepewna to jeszcze to,)))) a gdzie planujesz rodzić?;)
Na Żelaznej...
Jak Zelazna mnie nie przyjmie to Madalińskiego, o ile zdążę :D
U mnie dochodzi dość „problematyczny” termin, bo mam datę porodu wyliczona na 23.12. A wiec święta. A personel wówczas w większości na urlopach, wiec tez pewnie będą przyjmować mniejsza ilość pacjentek
 
Na Żelaznej...
Jak Zelazna mnie nie przyjmie to Madalińskiego, o ile zdążę :D
U mnie dochodzi dość „problematyczny” termin, bo mam datę porodu wyliczona na 23.12. A wiec święta. A personel wówczas w większości na urlopach, wiec tez pewnie będą przyjmować mniejsza ilość pacjentek
Ojej ale w sumie piękny prezent pod choinke;)* ja Madalińskiego A jak nie to inflancka;)
 
Ojej ale w sumie piękny prezent pod choinke;)* ja Madalińskiego A jak nie to inflancka;)
Na Zelazna u mnie padło, bo 1. opinie, a po 2. 10 min od domu :) Jak wyjdzie, zobaczymy.
Zastanawia mnie tylko jedno, czy jak faktycznie przyjdzie mi zmienić szpital czy nie utkniemy gdzieś w korkach pomiędzy Wola a Mokotowem....
 
Na Zelazna u mnie padło, bo 1. opinie, a po 2. 10 min od domu :) Jak wyjdzie, zobaczymy.
Zastanawia mnie tylko jedno, czy jak faktycznie przyjdzie mi zmienić szpital czy nie utkniemy gdzieś w korkach pomiędzy Wola a Mokotowem....
To super ja mam 20 min! Oby tylko akcja sie nie zaczęła o 16/17 bo to w szczycie to chyba z godzinę będę jechać ;p
 
Do góry