reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 6-, 7-, 8- latków.... :-)

Weroniczka

Klub grudniówek'07
Dołączył(a)
14 Czerwiec 2007
Postów
3 731
Miasto
kraków
Hej dziewczyny.

Może któraś z Was ma dziecko chodzące do szkoły podstwowej nr 80 lub 88 w Nowej Hucie. Muszę podjąć decyzję do której szkoły zapisać syna i nie mam pojęcia skąd wziąć opinię rodziców o nich bo wiadomo sami reklamuja się jako fantastyczne placówki wychowawcze.
 
reklama
Witam serdecznie wszystkie wspaniałe mamy ! Czy sa tutaj mamy troszke starszych dzieciaków ? Mój kochany urwis ma 7 lat i głowe pełna pomysłów. Dajcie znac mamuski !! :-)
 
Witaj!
Ja jestem mamą 6 urwisów dużych i małych,mają odpowiednio według kolejności lat 17,16,10,8,5 i 10,5 mca.Czasami miewają młodsze dziecie takie pomysły,które nadawałyby się na scenariusz horroru komediowego.

pozdrawiam
 
Hej, moj syn 7 letni chodzi do szkoły 144 na Boh Wrzesnia, to jest szkoła z klasami integracyjnymi. Polecam serdecznie takie klasy. Klasy sa 20-osobowe i 2 nauczycielki. Tak wiec pełna kontrola dzieciaków. Ja jestem bardzo zadowolona.

Pozdrawiam ciepło.
 
szostkowa mamusia,podziwiam !! taka brygade miec :szok:,ale pewnie mozesz liczyc na pomoc starszych dzieci?podobaja mi sie twoje suwaczki..duze dzieci a tak fajnie brzmi jak mowisz/piszesz Michalek,Ewelinka ..:-D
ja mam dwojke szkrabow w wieku niecale 6 i 9 l. pozdrawiam ;-)
 
Witam!
A ja jestem mamą 6-cio letniej Mai i ośmiomiesięcznego Eryczka.Dokładnie drugiego marca Maja skończy 6 lat i szykuje nam się imprezka ;-).
 
reklama
Do góry