reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 7, 8 i 9- latków -ZAPRASZAM DO ROZMOWY :)

Mozi

MAMUŚKA BB
Dołączył(a)
16 Maj 2007
Postów
3 015
Miasto
Małopolska
CZESC,jestem mamą 7-latki :) wesełej,pełnej pomysłów dziewczyny
Zapraszam do rozmowy, nie widze,aby bylo podobny watek,aby podzielic sie sukcesami dziecmi, pogadac przy kawie :-D
moze ktoras pociecha chodzi na podobne zajecia http://www.uniwersytetdzieci.pl/o-programie
ja dzis przydakiem zobaczylam ich logo u nas na wydziale, wczesniej widzialam czasem dzieci,chyba w grudniu,ale pomyslam,ze jest cos rozganizowane dla dzieci wykladowców
 
Ostatnia edycja:
reklama
Mozi, witam i tutaj :-D moje dziecię od 5 dni też jest 7latkiem, tak więc mamy już pełne prawo na te wątki zaglądać;-) może uda nam się forum rozruszać;-)
 
to i ja sie witam;-),same znajome.. powiedzialabym twarze..ale tutaj bardziej pasuje napisac nicki ..:-D
 
cóż, dzieci się starzeją, trzeba zagospodarować nowe miejsce na forum;-)
 
Hej, witajcie Naja i Madlen dzieci rosna to i nowy watek założylam :)
Witam i Nowa mame Edysiek,moze cos o sobie napiszesz

i oczywiscie zaprasza Nowe MAMY :)

a moja juz spi od pol godziny, do poduszki czytam jej Anie z Zielonego Wzgorza,bardzo jej sie podoba,ostatni rozdzial koncze,musze sie rozgladnoc za nowa w ksiegarni lub biblioteka sie klania,ale nie wiem czy nie kupic i nie kolecjonowac tej serii,ewentuanie mlodej sie przyda kiedys pierwsza Ania do szkoly,bo to lektura,a moze jak na bedzie mala kiedys corke,to by jej czytala??

a tak ferie za tydzien u nas, mlodej zazdroszcze tz bym chciala choc tydzien wolnego, w srode zebranie,ale bez nerwow,bo wiem,ze sobie radzi

chodzi ktos z dziecmi na lodowisko?? jak wrazania dzieciakow???

Madlen tak z ciekawosci kiedy u was zaczynaja sie wakacje???
a Anglii 20 lipca
 
naja dobrze,ze tylko dzieci nam sie starzeja,a my wiecznie mlode ;-):-D
Mozi pyt.o wakacje letnie ?? u nas jest 2 m-ce przerwy,bynajmniej tak bylo do tej pory :tak:dzieci szkole koncza ostatniego czerwca i zaczynaja ostatniego sierpinia :tak:
a za tydzien maja tydzien ferii,w sumie to ferii maja tylko 2dni,ale 3 dni nauczyciele maja jakies szkolenie i dzieki temu smyki maja caly tydzien wolnego ;-),maz wzial zalegly urlop w tym samym czasie to mam nadzieje milo spedzimy ten czas :tak:
a co do lodowiska ..moje jeszcze nie byly..:zawstydzona/y:nawet nie wiem czy tutaj gdzies jest,a jesli jest to gdzie..nie myslalam o tym,u nas niebardzo zime czuc..temperatura na plusie,w ciagu dnia dochodzi nawet do +10 :szok:..na chwile zrobi sie zimno,ale za 5min.znowu cieplo..:-D
 
witam. syberia znowu za oknem. nic mi się nie chce. jestem zła. bo skopiuję co mnie dręczy - 2 tyg. temu młodemu się coś koło ust, myślałam, że obtarł skórę. smarowałam maścią z wit. A, a od wczoraj ma to większe, jakby pogrubione i mocno czerwone. szukam zaraz dermatologa, bo nasz jest do d. i denerwuję się co to za paskudztwo ma na buzi. mówi, ze nie boli i nie swędzi, że tego nie czuje, ale jest takie jakby zaognione. boję się czymś na własną rękę smarować. wydzwaniam po lekarzach i oczywiście nic znaleźć nie mogę. najwyżej pójdę do ogólnego chociaż.

poza tym u nas wczoraj było zebranie, dali nam oceny opisowe, bez sensu, jakby pisane wg szablonu, nic z tego nie wynika i jakbym nie czytała o własnym dziecku. idiotyzm. a wiecie co, pani na zebraniu zwróciła uwagę, że dzieci mają jazdę na dobre oceny, ale negatywnie. jak mi Maciek opowiadał, że dziewczynka ryczała aż ją cała klasa uspokajała, bo dostała 5+ myślałam, że żartuje, ale nie... pani prosiła, żeby z dziećmi o tym rozmawiać, że złą oceną jest dopiero 2 i 1. kurcze, co ludzie robią z tymi dzieciakami.

madlen, moje dziecko też nie wie co to lodowisko, choć u nas mrozy. raz, ze w mieście nie ma, a dwa sama nie umiem jeździć;-)

Mozi, całą serię o Ani dostałam w prezencie jak byłam już na studiach /oczywiście znałam książki od dziecka/ i byłam tak z tego zadowolona, jak mało z jakiego prezentu:-D myślę, ze te książki się nie starzeją i że warto je mieć w domu, gdzie jest dziewczynka.

a my kończymy 4 część opowieści z cyklu 'tajemniczy tunel' - świetne książki, przygodowe, ale z mnóstwem inf. o historii - czasy da Vinci, Troja, Kolumb i teraz średniowiecze, młody jest zachwycony i ja sama czytam z przyjemnością. aż by się tak chciało podróżować w czasie;-)
 
reklama
Naja 5+ i placz :szok:,moze rodzice maja zbyt duze ambicje i tyraja swoje dzieci..
mnie u moich cieszy kazdy maly sukces,nawet jak robia cos zle,wazne ze probuja,a geniuszami byc nie musza ;-)
a co do tego na buzi u Macka..jak to dokladnie wyglada ?,moja Martyna kiedys miala kropke na nosie..potem to zaczelo rosnac,az ropa byla..dostala antybiotyk i masc na recepte ,najlepiej isc do lekarza nawet zwyklego,niech zobaczy i moze cos przepisze ;-)
 
Do góry