reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 7, 8 i 9- latków -ZAPRASZAM DO ROZMOWY :)

reklama
hejka
Ja w temacie harcerstwa "zielona" jestem. Ale jak Młody pochodzi, spodoba mi się, to matek dokształci;-)
Heksa miałam na myśli koniec roku kalendarzowego, nie szkolnego. Myślę, że tyle potrzebuje na wyrobienie sobie opinii;-)
Edysia witaj.

Byłam dzisiaj z Młodym na terapii biofeedback i jakaś rozczarowana jestem. Nie podoba mu się, nie za bardzo chce współpracować, dla mnie męka patrzeć na to i go upominać i już sama nie wiem co robić:confused:

Muszę chyba ochłonąć.
do jutra
 
Witam u nas znowu gorącoooooo
Edysiek
ojtam ojtam od razu niegrzeczna;-):-D no ale o to chodziło sumienie mi nie pozwalało.....
annaoj kce co to za terapia i czemu ma służyć jak wolno zapytać bo nie słyszałam nic:szok:
co do harcerstwa hehe tośmy się dogadały :-Doki czekam na wieści.
 
Do niczego dziecka zmuszać nie można, bo efekt może być zupełnie odwrotny od tego, którego oczekujemy. A harcerstwo to chyba było modne kilkanaście lat temu, chociaż można jeszcze spotkać dzieciaki którym się to podoba:)
 
Jak dla mnie nie chodzi o modę
bo dziś modna jest telewizja, tablet i gry komputerowe, ja szukam dla dzieci czegoś innego, równolegle do cywilizacji, żeby zaznały troszkę przygód w codziennym świecie.
 
hej dziewczyny
moja chodzila troche ma harcerstwo,ale jej sie pozniej odwidzialo(taki typ)
zostala mi koszula nowka,ktora pasuje sprzedac

heksa ja tez w miare mozliwosci chce cos pokazac, jakis wyjazd za miasto,
jak sie dziecka nie zaciekawi swiata,to kto to zrobi?
 
Witam, mój syn w styczniu skończy 7 lat a córcia 3. Mam nadzieję, że jak trochę poczytam doświadczonych już mamuś to może przydadzą mi się jakieś wskazówki :) Jeśli chodzi o harcerstwo, to ja nigdy do niego nie należałam, ale mój mąż tak i to bardzo długo. Jeśli nasze dzieci będą chciały pójść do zuchów to im pozwolimy, bo uważam, że wiele rzeczy człowiek może się tam nauczyć :)
 
reklama
Do góry