reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Czy twoj dwulatek nie mówi? Wmawiali ci, że z wad wymowy można wyrosnąć? Logopeda to pani od literki R? Rozmawiamy o mitach logopedycznych. Obejrzyj wywiad, nawet jeśli jesteś mamą niemowlaka

A czy wiesz, co jest przeciwwskazaniem do szczepienia? Kto powinien zgłosić NOP i czy katarek niesie ze sobą ryzyko?Pediatra rozwieje twoje wątpliwości? Zobacz!

reklama

Mamy aniołków którym przestało bić serduszko..

Aurelia95

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Hej .Wątek tylko dla Mam którę straciły ciąże przez to że dziecku nagle przestało bić serduszko .

reklama

Aurelia95

Rozwiązania
0
Dziewczyny a czy wy miałyście jakieś krawienie ? bo ja właśnie nie i wszystkie wyniki były ok z tym ze serduszko przestało bić...

N19

Rozwiązania
0
U mnie żadnych sygnałów że coś się dzieje dopiero na usg wyszło czekam na wyniki co mogło być przyczyną

Ewarut

Moderator
Członek załogi
Rozwiązania
0
Był 6-7 tydzień serduszko biło słyszałam widziałam... Poszłam w 9 z wynikami i usłyszałam najgorsze. Czas przyzwyczaja do bólu... Nic na to nie wskazywało. Pierwsza ciąża była bezproblemowa.

reklama

marcelka.dyz1507

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
Poszłam w 8tc do ginekologa bo plamilam pokazal mi na usg że wszystko jest ok uslyszalam serduszko to bylo chyba na pozegnanie.3 dni później wyladowalam na sorze cała noc walczyłam z kruszonką Ale niestety przegraliśmy tą walkę... nic wcześniej nie wskazywało ze jest coś nie tak.

oleczkaa_1987

Rozwiązania
1
W 9 tygodniu. W 10 miałam zabieg. Serduszko biło w 8 tygodniu ale zbyt wolno i maluszek był zbyt mały na 8 tc. A mi z dnia na dzień minęły objawy ciąży. Czułam, że to koniec. Czas leczy rany ale pamiętać zawsze będziemy

reklama

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry