reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy aniołków którym przestało bić serduszko..

reklama
Rozwiązanie
7tc widać serduszko. Zarodek troszkę za mały ale tylko o 5 dni więc nie kazali mi się tym martwić. Mialam różowe plamienia i brązowe. 8tc plamienia ustały i ustały dolegliwości ciążowe. Czulam sie pusta w środku i jakbym nie miala tam dziecka. Potem badanie usg w tym samym tygodniu i brak bicia serca. To była moja pierwsza ciąża. Wymarzona i wyczekiwana. Ciągle płaczę i pytam jak to mogło się stać :(
przykro mi...
reklama
Mojemu aniołkowi też serduszko się zatrzymało.Przeżyłam szok.Mineło już 10dni od tej chwili.Niewiem jak mam się pozbierać,nadal niewierze w to co się stało.
 
Mojemu aniołkowi też serduszko się zatrzymało.Przeżyłam szok.Mineło już 10dni od tej chwili.Niewiem jak mam się pozbierać,nadal niewierze w to co się stało.
Wiesz przyjdzie czas kiedy poczujesz sie lepiej. Ja po stracie kiedy na usg wyszlo ze przestalo bic serduszko bylam dwa miesiące w domu. Po malu wyszlam do ludzi. Od 7 lutego minelo pol roku i teraz znow moge sie cieszyc szczesciem bo juz jest 7 tydzień ciazy. Co prawda czekam na usg. Mam na30tego. Ale dwa testy potwiedzily ciaze. Nie mniej jednak nigdy nie zapomne mojej nie narodzonej dziewczynki. (robilam badania i ja pochowalam stad wiem jaka płeć ). Wszystko ulozy sie dobrze, nie mamy wpływu na pewne rzeczy. Zycze zdrowka i wszystko sie po maleńku ułoży.
 
Ja chcę jak najszybciej zajść w ciążę,tylko się boję czy to jest możliwe.Rok czasu zajęło zanim ujrzałam dwie kreski,no a teraz boję się czekania na kolejne dwie kreski
 
Na forum jest już dość obszerny wątek pożegnania/poronienia link do kącik zadumy :
Więc proszę nie otwierać nowych wątków w "pytanie tygodnia" link do wątku poronienia
Link do wątku pożegnania :
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
O tym że mojemu Aniołkowi nie bije serduszko dowiedziałam się w 12 tygodniu (18.08.2019)ale serduszko przestało bić w 9 tygodniu :( nie miałam żadnych objawów że mogło by być coś nie tak do dziś nie mogę dojść do siebie. Miałam zabieg lyzeczkowania wynik histopatologiczny wyszedł dobrze lekarz na wizycie powiedział że muszę odczekać trzy miesiączki i brać ciągle kwas foliowy. To już 4 tygodnie a ja dalej nie mam @ chciałabym jak maj szybciej znów być w ciąży mimo że mam dzieci .Moja koleżanka też jest w ciąży jest mi bardzo przykro kiedy ja widzę, cieszę się że jej się udało i jest ok ale ja po każdej jej wizycie łapie doła i myślę o tym jaki ja bym dziś miała brzuszek (miałam rodzic 2 miesiące po koleżance) jest mi ciężko :(
 
O tym że mojemu Aniołkowi nie bije serduszko dowiedziałam się w 12 tygodniu (18.08.2019)ale serduszko przestało bić w 9 tygodniu :( nie miałam żadnych objawów że mogło by być coś nie tak do dziś nie mogę dojść do siebie. Miałam zabieg lyzeczkowania wynik histopatologiczny wyszedł dobrze lekarz na wizycie powiedział że muszę odczekać trzy miesiączki i brać ciągle kwas foliowy. To już 4 tygodnie a ja dalej nie mam @ chciałabym jak maj szybciej znów być w ciąży mimo że mam dzieci .Moja koleżanka też jest w ciąży jest mi bardzo przykro kiedy ja widzę, cieszę się że jej się udało i jest ok ale ja po każdej jej wizycie łapie doła i myślę o tym jaki ja bym dziś miała brzuszek (miałam rodzic 2 miesiące po koleżance) jest mi ciężko :(
hej...mi @ przyszła po 38 dniach od zabiegu
 
reklama
Do góry