reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy aniołków którym przestało bić serduszko..

reklama
Rozwiązanie
7tc widać serduszko. Zarodek troszkę za mały ale tylko o 5 dni więc nie kazali mi się tym martwić. Mialam różowe plamienia i brązowe. 8tc plamienia ustały i ustały dolegliwości ciążowe. Czulam sie pusta w środku i jakbym nie miala tam dziecka. Potem badanie usg w tym samym tygodniu i brak bicia serca. To była moja pierwsza ciąża. Wymarzona i wyczekiwana. Ciągle płaczę i pytam jak to mogło się stać :(
przykro mi...
reklama
O tym że mojemu Aniołkowi nie bije serduszko dowiedziałam się w 12 tygodniu (18.08.2019)ale serduszko przestało bić w 9 tygodniu :( nie miałam żadnych objawów że mogło by być coś nie tak do dziś nie mogę dojść do siebie. Miałam zabieg lyzeczkowania wynik histopatologiczny wyszedł dobrze lekarz na wizycie powiedział że muszę odczekać trzy miesiączki i brać ciągle kwas foliowy. To już 4 tygodnie a ja dalej nie mam @ chciałabym jak maj szybciej znów być w ciąży mimo że mam dzieci .Moja koleżanka też jest w ciąży jest mi bardzo przykro kiedy ja widzę, cieszę się że jej się udało i jest ok ale ja po każdej jej wizycie łapie doła i myślę o tym jaki ja bym dziś miała brzuszek (miałam rodzic 2 miesiące po koleżance) jest mi ciężko :(
Mialam identyczną sytuacje w lutym tego roku. Obecnie jest wrzesień i 4 sierpnia ostatnia miesiaczka. Termin 10 maj. Proponuję nie czekac tylko starac sie caly czas. Im szybciej tym lepiej. Pozdrawiam serdecznie.
 
Mialam identyczną sytuacje w lutym tego roku. Obecnie jest wrzesień i 4 sierpnia ostatnia miesiaczka. Termin 10 maj. Proponuję nie czekac tylko starac sie caly czas. Im szybciej tym lepiej. Pozdrawiam serdecznie.
Dodam ze na 20 sierpnia byl termin i zbiegiem okoliczności wlasnie sierpien okazal sie szczesliwy bo poczelo sie dziecko. Ktore zawsze bedzie mialo nad soba aniołka stroza. Dziewczynke /robilam badania /Ania*/
 
Mam jeszcze pytanie bo wczoraj popołudniu za każdym razem po skorzystaniu z WC na papierze miałam krew i dziś jest jej już dość więcej troszkę na podpasce czy to już@?bo właśnie mina miesiąc od zabiegu więc wszystko by się zgadzało.
 
Właśnie dziś dowiedziałam się ze serduszko przestalo bic :( 9tc...tydzien temu wyladowalam w szpitalu z lekkim krwawieniem tam zostalam poinformowana,ze kosmowka sie odkleja,konskie dawki lekow i lezenie 3 dni,zrobili usg w poniedzialek serduszko bilo,dzidzia sie ruszala,ordynator stwierdzil ze jest krwiaczek i wypuscil do domu.Jeszcze tego samego dnia polecialam do lekarza prowadzacego,zrobil usg powiedzial ze serduszko slicznie bije,ze widzi niewilki krwiak ale on sie powinien wchlonac,zalecil odpoczywanie i duphaston.W miare mozliwosci odpoczywalam (mam dwie corki 11 i 5 lat).Dzis rano wstalam mialam plany jak spedzimy sobote,w toalecie zauwazylam ze na wkladce mam krew,po siku na papierze byla brudna wydzielina,pojechalam na izbe przyjec do swojego lekarza prowadzacego.Zrobil mi usg i patrzyl i ruszal i krecil ta glowica i nagle mowi serduszko przestalo bic.No pytam sie jakim cudem skoro bylo wszystko ok w poniedzialek i raptem 5 dni pozniej brak bicia?czy moze sie pomylil?a moze byl wadliwy sprzet?dziewczyny czy to mozliwe?
 
Właśnie dziś dowiedziałam się ze serduszko przestalo bic :( 9tc...tydzien temu wyladowalam w szpitalu z lekkim krwawieniem tam zostalam poinformowana,ze kosmowka sie odkleja,konskie dawki lekow i lezenie 3 dni,zrobili usg w poniedzialek serduszko bilo,dzidzia sie ruszala,ordynator stwierdzil ze jest krwiaczek i wypuscil do domu.Jeszcze tego samego dnia polecialam do lekarza prowadzacego,zrobil usg powiedzial ze serduszko slicznie bije,ze widzi niewilki krwiak ale on sie powinien wchlonac,zalecil odpoczywanie i duphaston.W miare mozliwosci odpoczywalam (mam dwie corki 11 i 5 lat).Dzis rano wstalam mialam plany jak spedzimy sobote,w toalecie zauwazylam ze na wkladce mam krew,po siku na papierze byla brudna wydzielina,pojechalam na izbe przyjec do swojego lekarza prowadzacego.Zrobil mi usg i patrzyl i ruszal i krecil ta glowica i nagle mowi serduszko przestalo bic.No pytam sie jakim cudem skoro bylo wszystko ok w poniedzialek i raptem 5 dni pozniej brak bicia?czy moze sie pomylil?a moze byl wadliwy sprzet?dziewczyny czy to mozliwe?
Niestety możliwe przykro mi u mnie też tak było i tez 9t
 
Bardzo mi przykro, również stracilam dzieciatko w 9 tyg dowiedzielismy sie na badaniach prenatarnych ze juz nie bije serce. 7 luty 2019.w sierpniu kiedy byl termin porodu dowiedzialam sie o kolejnej ciazy i niestety 17 października tego roku znowu strata juz drugiej. Kuedys 20 lat temu tez stracilam. Wiem co to znaczy. Dowiedzelismy sie w szpitalu teraz by zrobić badania na zespol antyfosfolipidowy. Niestety gesta krew czasem nie daje odpowiedniego krazenia i wtedy właśnie e serduszko przestaje bic. Pozdrawiam serdecznie. Trzeba byc dobrej mysli.
 
reklama
Do góry