reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy aniołków którym przestało bić serduszko..

reklama
Rozwiązanie
7tc widać serduszko. Zarodek troszkę za mały ale tylko o 5 dni więc nie kazali mi się tym martwić. Mialam różowe plamienia i brązowe. 8tc plamienia ustały i ustały dolegliwości ciążowe. Czulam sie pusta w środku i jakbym nie miala tam dziecka. Potem badanie usg w tym samym tygodniu i brak bicia serca. To była moja pierwsza ciąża. Wymarzona i wyczekiwana. Ciągle płaczę i pytam jak to mogło się stać :(
przykro mi...
reklama
Był 6-7 tydzień serduszko biło słyszałam widziałam...[emoji22][emoji22] Poszłam w 9 z wynikami i usłyszałam najgorsze. Czas przyzwyczaja do bólu... Nic na to nie wskazywało. Pierwsza ciąża była bezproblemowa.
 
reklama
Poszłam w 8tc do ginekologa bo plamilam pokazal mi na usg że wszystko jest ok uslyszalam serduszko to bylo chyba na pozegnanie.3 dni później wyladowalam na sorze cała noc walczyłam z kruszonką Ale niestety przegraliśmy tą walkę... nic wcześniej nie wskazywało ze jest coś nie tak.
 
Do góry