reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy aniołków którym przestało bić serduszko..

reklama
Rozwiązanie
7tc widać serduszko. Zarodek troszkę za mały ale tylko o 5 dni więc nie kazali mi się tym martwić. Mialam różowe plamienia i brązowe. 8tc plamienia ustały i ustały dolegliwości ciążowe. Czulam sie pusta w środku i jakbym nie miala tam dziecka. Potem badanie usg w tym samym tygodniu i brak bicia serca. To była moja pierwsza ciąża. Wymarzona i wyczekiwana. Ciągle płaczę i pytam jak to mogło się stać :(
przykro mi...
W 9 tygodniu. W 10 miałam zabieg. Serduszko biło w 8 tygodniu ale zbyt wolno i maluszek był zbyt mały na 8 tc. A mi z dnia na dzień minęły objawy ciąży. Czułam, że to koniec. Czas leczy rany ale pamiętać zawsze będziemy[emoji173]
 
reklama
W 9 tygodniu. W 10 miałam zabieg. Serduszko biło w 8 tygodniu ale zbyt wolno i maluszek był zbyt mały na 8 tc. A mi z dnia na dzień minęły objawy ciąży. Czułam, że to koniec. Czas leczy rany ale pamiętać zawsze będziemy[emoji173]
Byłyśmy razem na listopadowkach;-) tylko miałam iinny Nick
 
Witaj. Przypomnisz mi się? Jak Twój maluszek?? Kiedy to zleciało. Dopiero byłyśmy na listopadowkach 2017 a niedlugo pojawia sie listopadowe mamy 2019.[emoji4]
Nasza malutka rośnie jak na drożdżach próbujemy się od piersi odstawić ale walka jest ciężka. Zapomniałam haseł i musiałam nowe konto zrobić niestety
 
Nasza malutka rośnie jak na drożdżach próbujemy się od piersi odstawić ale walka jest ciężka. Zapomniałam haseł i musiałam nowe konto zrobić niestety
Pamiętam Was[emoji4]. Kojarze, że miałaś ciążę z przygodami. Ja też odstawiam Emilke od piersi. W dzień już nie dostaje cycusia. Niestety noce- ciężka sprawa. Teraz jeszcze się pochorowala więc akcja odstawienie nocne wstrzymana[emoji6].
Na pewno dacie radę. Obie. Dzieci się szybko przyzwyczajaja do nowych sytuacji. Trzymam za Was kciuki. Pozdrawiamy Was z Emilka[emoji4]
 
Pamiętam Was[emoji4]. Kojarze, że miałaś ciążę z przygodami. Ja też odstawiam Emilke od piersi. W dzień już nie dostaje cycusia. Niestety noce- ciężka sprawa. Teraz jeszcze się pochorowala więc akcja odstawienie nocne wstrzymana[emoji6].
Na pewno dacie radę. Obie. Dzieci się szybko przyzwyczajaja do nowych sytuacji. Trzymam za Was kciuki. Pozdrawiamy Was z Emilka[emoji4]
Dokładnie to my;-) super że w dzień już się nie karmicieja tego nie umiem wyegzekwować; -/ u nas właśnie tak jest ze jest próba odstawienia i zaraz jest albo chora albo jakieś sczepienie albo 100 innych rzeczy ale jesteśmy na dobrej drodze
 
Dokładnie to my;-) super że w dzień już się nie karmicieja tego nie umiem wyegzekwować; -/ u nas właśnie tak jest ze jest próba odstawienia i zaraz jest albo chora albo jakieś sczepienie albo 100 innych rzeczy ale jesteśmy na dobrej drodze
U Nas też zawsze coś. Ale ja chcę pójść do pracy więc jestem zdeterminowana[emoji6] . Ty z jakiego powodu chcesz odstawić Marcelinke?
My się dużo przytulalysmy (żeby łagodniej przez to przeszła) ale początki były baaaardzo trudne.

Od kiedy się odstawiacie?? My od około 3 tygodni z przerwami oczywiście[emoji6].
 
reklama
Do góry