reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy aniołków którym przestało bić serduszko..

reklama
Rozwiązanie
7tc widać serduszko. Zarodek troszkę za mały ale tylko o 5 dni więc nie kazali mi się tym martwić. Mialam różowe plamienia i brązowe. 8tc plamienia ustały i ustały dolegliwości ciążowe. Czulam sie pusta w środku i jakbym nie miala tam dziecka. Potem badanie usg w tym samym tygodniu i brak bicia serca. To była moja pierwsza ciąża. Wymarzona i wyczekiwana. Ciągle płaczę i pytam jak to mogło się stać :(
przykro mi...
reklama
Ja w 9 tygodniu.. W 8 tyg było na USG wszystko dobrze, a moje poronienie zaczęło się dopiero w 13 tygodniu. Do tego momentu myślałam że dzidzia się rozwija i rośnie.
Dokładnie tak samo mialam 2 razy pod rzad. Prawdopodobnie to kwestia krwi. Gdybysmy dostawaly zastrzyk na rozrzedzenie krwi to dzidzius by zyl. Serduszko przestaje bic bo nie dochodzi krew. Tak mi powiedzieli w szpitalu.
 
Dokładnie tak samo mialam 2 razy pod rzad. Prawdopodobnie to kwestia krwi. Gdybysmy dostawaly zastrzyk na rozrzedzenie krwi to dzidzius by zyl. Serduszko przestaje bic bo nie dochodzi krew. Tak mi powiedzieli w szpitalu.
Ooo to pierwsze słyszę, że to mógłbyc powód. Mi w szpitalu powiedzieli, że pierwsze poronienie to nic niepokojącego z punktu widzenia medycyny i tyle..
 
Naprawde. Chodzi zeby zbadac sie na zespol antyfosfolipidowy.On ma rozne formy, moze tylko uaktywnic sie w ciazy poprzez wlasnie to ze jest gesta krew i dzidzia niestety obumiera. Prosze poczytac o tym. Wystarczy tylko zrobic bad z krwi. A potem brac leki na rozrzedzenie krwi i krew ladnie idzie do dziecka, do lozyska. Ja sie o tym dowiedziałam w szpitalu.
 
Naprawde. Chodzi zeby zbadac sie na zespol antyfosfolipidowy.On ma rozne formy, moze tylko uaktywnic sie w ciazy poprzez wlasnie to ze jest gesta krew i dzidzia niestety obumiera. Prosze poczytac o tym. Wystarczy tylko zrobic bad z krwi. A potem brac leki na rozrzedzenie krwi i krew ladnie idzie do dziecka, do lozyska. Ja sie o tym dowiedziałam w szpitalu.
Dziękuję bardzo, na pewno się tym tematem zainteresuje :)
 
24.10 wizyta i jest serduszko. Ale...dziecko za małe w stosunku do wieku ciąży z om
z om 7 tc z usg 5+6
Przesunięta owulacja nie wchodzi w grę...
Gin nie zakłada karty ciąży, kontrola za tydzień
28.10 plamienie, usg i niestety - serduszko nie bije...
wczoraj zabieg ...
Najprawdopodobniej wada genetyczna zarodka...

Ciężko i smutno. Dobrze że mam już 2 dzieci ale te 3 też było zaplanowane i bardzo chciane...
 
24.10 wizyta i jest serduszko. Ale...dziecko za małe w stosunku do wieku ciąży z om
z om 7 tc z usg 5+6
Przesunięta owulacja nie wchodzi w grę...
Gin nie zakłada karty ciąży, kontrola za tydzień
28.10 plamienie, usg i niestety - serduszko nie bije...
wczoraj zabieg ...
Najprawdopodobniej wada genetyczna zarodka...

Ciężko i smutno. Dobrze że mam już 2 dzieci ale te 3 też było zaplanowane i bardzo chciane...
Podobnie u mnie tez mam 2 dzieci,a na trzecie juz kazdy czekql :( minal rowny tydzien i dalej jest mi bardzo ciezko staram sie to ukrywac przed dziewczynkami ale jest cholernie ciezko.
 
7tc widać serduszko. Zarodek troszkę za mały ale tylko o 5 dni więc nie kazali mi się tym martwić. Mialam różowe plamienia i brązowe. 8tc plamienia ustały i ustały dolegliwości ciążowe. Czulam sie pusta w środku i jakbym nie miala tam dziecka. Potem badanie usg w tym samym tygodniu i brak bicia serca. To była moja pierwsza ciąża. Wymarzona i wyczekiwana. Ciągle płaczę i pytam jak to mogło się stać :(
 
reklama
7tc widać serduszko. Zarodek troszkę za mały ale tylko o 5 dni więc nie kazali mi się tym martwić. Mialam różowe plamienia i brązowe. 8tc plamienia ustały i ustały dolegliwości ciążowe. Czulam sie pusta w środku i jakbym nie miala tam dziecka. Potem badanie usg w tym samym tygodniu i brak bicia serca. To była moja pierwsza ciąża. Wymarzona i wyczekiwana. Ciągle płaczę i pytam jak to mogło się stać :(
przykro mi...
 
Rozwiązanie
Do góry