reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy Butelkowe

Siawul zaraz podpytam kolezanek bo mój Maks sie miał wiec nie umiem za bardzo doradzić..
Zajrzyj potem, być moze dziewczyny coś pomogą:tak:
 
reklama
a jakie mleko dajecie tym swoim szkrabom????????? mojemu dziecku bebiko w żaden sposób nie wchodzi......... buuuuu.....
 
Mam do sprzedania 7 fabrycznie zamkniętych puszek BEBIKO OMNEO 1. Zrobiłam zapas, ale okazało się,że mój synuś ma skazę i musieliśmy przejść na nutramigen. 6 puszek ma datę ważności do grudnia 2008,a 1 do listopada 2008. Cena 20 zł szt. plus koszt wysyłki. Ja sama kupiłam za 26 zł w aptece.
Mój mail to sweetmagda@wp.pl
Tel.606476410
Pozdrawiam
 
Dary Natury przy Krakowskiej 21 nie polecam!

Chodziliśmy tam z synkiem przez ponad pół roku, obsługa ani razu do synka się nie uśmiechnęła, strasznie niemili:baffled:

p.s. a wydawało by się, że w sklepach ze zdrową żywnością sprzedawcy powinni być pogodni i życzliwi...
 
Mogę dodać nowy adres do listy sklepów z żywnością naturalną i ekologiczną :

www.zdrowazywnosc.abc24.pl

duży wybór i baaardzo przystępne ceny.
Sklep ciągle poszerza asortyment - znajdziecie tam coś także dla maluchów.

A Mamy z Zielonej Góry zapraszam do sklepu Green Shop - dzieciaczki moga liczyć na pogodny uśmiech :)
 
Do góry