reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

MAMY CÓRECZKE - KINGA

dragonfly

Ewa-mama Kingi i...Adasia
Miasto
Bytom
Rozwiązania
0
WITAJCIE! 01.02.2005 URODZILIŚMY WSÓLNYMI SIŁAM KINGE

JESTEŚMY SZCZĘŚLIWI :!: JEST PIĘKNA, WAŻYŁA 3300; 52CM I 10 PKT APGARA

reklama
Rozwiązania
0
Serdeczne gratuluje!!!
Jak będziesz miała czas i siły to napisz jak to przeżyliście i jak się odnajdujesz w nowej roli.
Pozdrawiam i wszystkiego najlepszego

blaszako

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Ja rownież przyłaczam się do życzeń, dużo cierpliwości i wytrwałości :) I dużo mleczka :)

ulik

Rozwiązania
0
ogromne g r a t u l a c j e składa ulik z wojtusiem :D

troszke spokoju, troche cierpliwości i duuużo radości!!!

no i mam nadzieję, że bedziemy sie dzielic doswiadczeniami w innej czesci forum - w koncu nasze dzieci dziela tylko 3 dni :D

M

mandi

Gość
ogromne gratulacje
Dużo wytrwałości w nowej ale pięknej roli

S

skowronek

Gość
Gratuluję.... i życzę samych radości i cudownych chwil z córeczką :-)
Napisz jak poszedł Ci poród jak znajdziesz chwilę
pozdrowienia
aga

P

punta

Gość
Gratulacje!!! Dużo zdrowia, radości i uśmiechów dla was. Może mi powiesz, gdzie robiłaś ten biometr, może ja też sobie wyliczę kiedy dokładnie urodzę!!! Przesyłam dla was dużo całusków. Pa

reklama

mania

Rozwiązania
0
gratulacje!!!!! i wszystkiego naj najlepszego...duzo radosci w nowej roli i samych pieknych chwil!!!!

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
P Potrzebuję porady 9
roza_21 Czerwcowe mamy 2020 1881
aniaslu Duże rodziny 1527
agaa321 Gratulacje 11

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry