• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

MAMY CÓRECZKE - KINGA

dragonfly

Ewa-mama Kingi i...Adasia
WITAJCIE! 01.02.2005 URODZILIŚMY WSÓLNYMI SIŁAM KINGE

JESTEŚMY SZCZĘŚLIWI :!: JEST PIĘKNA, WAŻYŁA 3300; 52CM I 10 PKT APGARA
 
reklama
k-6-big.jpg
:-)
 
Serdeczne gratuluje!!!
Jak będziesz miała czas i siły to napisz jak to przeżyliście i jak się odnajdujesz w nowej roli.
Pozdrawiam i wszystkiego najlepszego
 
ogromne g r a t u l a c j e składa ulik z wojtusiem :D

troszke spokoju, troche cierpliwości i duuużo radości!!!

no i mam nadzieję, że bedziemy sie dzielic doswiadczeniami w innej czesci forum - w koncu nasze dzieci dziela tylko 3 dni :D



 
Gratuluję.... i życzę samych radości i cudownych chwil z córeczką :-)
Napisz jak poszedł Ci poród jak znajdziesz chwilę
pozdrowienia
aga

 
Gratulacje!!! Dużo zdrowia, radości i uśmiechów dla was. Może mi powiesz, gdzie robiłaś ten biometr, może ja też sobie wyliczę kiedy dokładnie urodzę!!! Przesyłam dla was dużo całusków. Pa
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry