reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMY CÓRECZKE - KINGA

dragonfly kochana trzymaj sie! myślami będę z tobą!
podziwiam Cię że chcesz do lekarzy jeszcze chodzić! ja też mam stan zapalny w miejscu gdzie są szwy! miały być rozpuszczalne a dopiero wczoraj sama je zdjęłam (16 dni po porodzie). ja nie jestem taka odważna by do lekarza isc. nie mogę znieść myśli że ktos tam mnie będzie dotykał! wciąz mąż mnie namawia bym poszła a ja mu muszę kłamać że wszystko jest ok bo by mnie siłą zaprowadził! wciąż siedziec na tyłku nie mogę :(
Martyna no to nie miałaś kolorowo! bravo za to że dałas radę!
buziaki!
 
reklama
hej dziewczyny!

to mnie przestraszylyscie :( ja 2-3 dni po szpitalu czulam sie super. nawet prawie normalnie chodzilam. a teraz jest gorzej. boli i boli. boje sie,ze cos sie rozlazlo :( mame prosilam zeby zajrzala bo sama nie potrafie dostrzec czy cos jest nie tak - twierdzi ze jest ok. ale jak czytam wasze posty to - kurcze - moze mnie tez cos sie rozeszlo :( w spzitalu powiedzieli "tydzien nie siadamy" - minelo 10 dni a ja nawet boje sie dobrze podmyc. czasem jak mnie strumien wody chlasnie to tak zaboli :( polozna bedzie w pt to sprawdzi... mam nadzieje ze jest ok bo ja tez nie wyobrazam sobie zeby mnie tam dotykano!!! :(




 
ulik ja też kilka dni po porodzie czułam sie fajnie. ból złapał jakos 3 dni po wyjściu ze szpitala!
dziewczynki będzie dobshe!!! nic nie trwa wiecznie!!
 
dzieki Giza poprawie link; a swoja droga to moja przyjaciółka ma na nazwisko Giza i tak tez
do niej wszyscy mówimy,fajny zbieg okoliczności ;)
 
Wielkie Gratulacje

Właśnie obejrzałam zdjęcia twojej Kingusi - jest cudowna.
Zyczę Ci wiele chwil radości i mnóstwa pociechy z córuni.

Pozdrawiam
Sas :laugh: :laugh:
 
Dragonfly - też sobie fotki obejrzałam - prześliczną masz córcię!!! jeszcze raz moje gratulacje :laugh: :D :laugh:
 
i ja sobie looknęłam na twoje maleństwo :)
śliczna mała kobietka :)
ja też postaram się zamieścić fotki mojej małej ale niewiem czy mi sie uda.
 
reklama
Ja też przyłączam się do zachwytów :D - super śliczna dziewuszka z twojej Kingi. Gratuluję!
 
Do góry