reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMY CÓRECZKE - KINGA

dragonfly

Ewa-mama Kingi i...Adasia
Dołączył(a)
11 Październik 2004
Postów
846
Miasto
Bytom
WITAJCIE! 01.02.2005 URODZILIŚMY WSÓLNYMI SIŁAM KINGE

JESTEŚMY SZCZĘŚLIWI :!: JEST PIĘKNA, WAŻYŁA 3300; 52CM I 10 PKT APGARA
 
reklama
k-6-big.jpg
:-)
 
Serdeczne gratuluje!!!
Jak będziesz miała czas i siły to napisz jak to przeżyliście i jak się odnajdujesz w nowej roli.
Pozdrawiam i wszystkiego najlepszego
 
Ja rownież przyłaczam się do życzeń, dużo cierpliwości i wytrwałości :) I dużo mleczka :)
 
ogromne g r a t u l a c j e składa ulik z wojtusiem :D

troszke spokoju, troche cierpliwości i duuużo radości!!!

no i mam nadzieję, że bedziemy sie dzielic doswiadczeniami w innej czesci forum - w koncu nasze dzieci dziela tylko 3 dni :D



 
Gratuluję.... i życzę samych radości i cudownych chwil z córeczką :-)
Napisz jak poszedł Ci poród jak znajdziesz chwilę
pozdrowienia
aga

 
Gratulacje!!! Dużo zdrowia, radości i uśmiechów dla was. Może mi powiesz, gdzie robiłaś ten biometr, może ja też sobie wyliczę kiedy dokładnie urodzę!!! Przesyłam dla was dużo całusków. Pa
 
reklama
gratulacje!!!!! i wszystkiego naj najlepszego...duzo radosci w nowej roli i samych pieknych chwil!!!!
 
Do góry