reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Masa kreatywności, czyli Farma Świeżości!

    Wskakuj na Farmę Świeżości i sprawdź propozycje dla dzieci 3-10 l. Jasne, że wskakuję.

    Nie zapomnijcie wziąć udział w konkursie Netto: Zdobądź nagrody!

reklama

Mamy depresja po porodowa pomóżmy sobie na wzajem

Dołączył(a)
1 Luty 2009
Postów
2
Jestem osobą, która, przeszła przez dość długo trwającą depresje po porodową, dzisiaj jestem już właściwie zdrowa, ale uświadomiłam sobie jak wiele z nas kobiet, a czasem mężczyzn ten problem dotyka, zwłaszcza czytając rozpaczliwie wypowiedzi osób cierpiących na nią i szukających pomocy na różnych forach. Według moich badań, jakie przeprowadziłam, problem dotyka naprawdę bardzo dużej grupy osób zwłaszcza kobiet, które z różnych powodów pozostają z daleka od rodziny, wychowują dzieci jedynie przy pomocy męża, choć oczywiście, jesteśmy naprawdę wszędzie ….

Ponieważ w przypadku depresji po porodowej NAJWAŻNIEJSZY JEST KONTAKT Z INNYMI LUDŹMI, postanowiłam stworzyć forum, które byłoby dla nas cierpiących na tą chorobą GRUPĄ WSPARCIA.

Dlatego proszę WAS BARDZO przyłączcie się do mnie, poświęćcie trochę czasu, żeby stworzyć to forum i je rozpropagować, ALE PRZEDE WSZYSTKIM POMÓC SOBIE WZAJEMNIE !!!

TO FORUM NIE MA NICZEGO REKLAMOWAĆ, CZY SPRZEDAWAĆ MA NA CELU STWORZENIE GRUPY WSPARCIA DLA OSÓB Z DEPRESJĄ PO PORODOWĄ.

OTO ADRES >
www.depresjapoporodowapomoc.fora.pl
 
reklama
Do góry