reklama
 1. Odliczaj z nami do Dnia Dziecka. Klikasz w okienka kalendarza?/ Wygraj magiczne klocki! Kliknij!/
  Zamknij powiadomienie

Mamy depresja po porodowa pomóżmy sobie na wzajem

Temat na forum 'Zdrowa mama' rozpoczęty przez tosiasamosia, 1 Luty 2009.

 1. tosiasamosia

  tosiasamosia

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Jestem osobą, która, przeszła przez dość długo trwającą depresje po porodową, dzisiaj jestem już właściwie zdrowa, ale uświadomiłam sobie jak wiele z nas kobiet, a czasem mężczyzn ten problem dotyka, zwłaszcza czytając rozpaczliwie wypowiedzi osób cierpiących na nią i szukających pomocy na różnych forach. Według moich badań, jakie przeprowadziłam, problem dotyka naprawdę bardzo dużej grupy osób zwłaszcza kobiet, które z różnych powodów pozostają z daleka od rodziny, wychowują dzieci jedynie przy pomocy męża, choć oczywiście, jesteśmy naprawdę wszędzie ….

  Ponieważ w przypadku depresji po porodowej NAJWAŻNIEJSZY JEST KONTAKT Z INNYMI LUDŹMI, postanowiłam stworzyć forum, które byłoby dla nas cierpiących na tą chorobą GRUPĄ WSPARCIA.

  Dlatego proszę WAS BARDZO przyłączcie się do mnie, poświęćcie trochę czasu, żeby stworzyć to forum i je rozpropagować, ALE PRZEDE WSZYSTKIM POMÓC SOBIE WZAJEMNIE !!!

  TO FORUM NIE MA NICZEGO REKLAMOWAĆ, CZY SPRZEDAWAĆ MA NA CELU STWORZENIE GRUPY WSPARCIA DLA OSÓB Z DEPRESJĄ PO PORODOWĄ.

  OTO ADRES >
  www.depresjapoporodowapomoc.fora.pl
   
 2. reklama

Poleć forum