reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• 3.08 o godzinie 14:00 rozmawiam z prof. Jackowską o szczepieniach. Zebraliśmy wasze pytania i działamy. Czy rozwiejemy czyjeś wątpliwości? Zobaczymy. Możecie wpaść na YT Dostęp do YT

Możecie dołączyć na FBMożecie wpaść na YT Dostęp do FB

reklama

Mamy do wspólnego spędzania czasu

Miasto
Kielce
Witam,
Mam na imię Agnieszka i jestem mamą 2,5 miesięcznego Oskarka.
Poszukuje mamy chętne do wspólnego spędzania czasu z dzieciakami oraz do wspólnych wypadów do fitness, bo niestety po ciąży z kondycją kiepsko :-(
Może polecicie jakiś fajny fitness club?
P.S. Mieszkam na Ślichowicach

Pozdrawiam

reklama

kamilka87

Majowe mamy'08
Miasto
kielce
Dziewczyny a ja polecam fitness w domu na Okrzei placi sie 5 zl za 45 min i naprawde fajnie jest nie ma karnetow tylko przychodzi sie kiedy chce i kiedy sie ms czas:-):-):-):-)

S

Sol

Gość
A ja na Aqua aerobik polecam w CityPark - nie jest drogo, woda czyściutka i można tam iść z dzieckiem, my już byliśmy z Karolą - bawiła się na maxa :tak: Można też korzystać z jacuzzi temperatura 30-33 stopnie. Jestem z centrum z KSM-u.

krlnk

Wdrożona(y)
hehe ja jestem chętna do poznania innych mam :) :) mam 2.5 miesięczną córcie ;) mąż w pracy a my tak zalegamy w domu :p mieszkam na dąbrowie - koniec warszawskiej :)

kamilka87

Majowe mamy'08
Miasto
kielce
hej dziewczyny

krlnk- a jak sie nazywasz z panienskiego bo ja z dabrowy jestem... tyle ze teraz mieszkam na Orkana... a mieszkalam na Starogorskiej..

krlnk

Wdrożona(y)
ja mieszkałam wcześniej na domaszowicach :) teraz na dąbrowie :)
hm w sumie nie tak daleko ta Orkana :)

reklama
Do góry