reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy do wspólnego spędzania czasu

czesc Dziewczyny

tez miala bym ochote wspolnie spedzic czas, z dziecmi lub nie. Szkoda ze teraz troche aura nie dopisuje... a ja jeszzce mam miesiac do porodu - mam jednak nadzieje ze w razie czego bede mogla sie dolaczyc to uroczych Mamus?
pozdrawiam
ania
 
reklama
Wznawiam wątek:-))
Mój synek ma teraz 1 rok i 2 miesiące..może byśmy coś razem porobiły z dzieciakami lub same:-)
 
hey. zależy co byś chciała robić z dzieckiem lub bez ;-) może coś więcej o sobie napiszesz??
Moja młoda ma ponad 2 lata, mieszkam na obrzeżach CK
 
Ja na co dzień siedzę z synkiem w domku. Czasem chodzę na fitnessik żeby się trochę zrelaksować, ale to troszkę mało. W Kielcach nie mam zbyt wielu znajomych, bo większość ze szkoły średniej porozjeżdżało się po świecie, a na studiach ludzie byli z poza Kielc. Ja jestem rocznik 81 lubię poznawać nowych ludzi i próbować nowych rzeczy wiec jestem otwarta na propozycje, może być wspólne wyście na basen na piwko, spotkanie si z dzieciakami w parku....
 
Hej dziewczyny jestem tu nowa. Ale zastanawiam się czy doszło juz kiedyś do jakiegoś spotkanka:-). Właśnie zaczął mi się urlop, mam 5-letnią córę, i jestem w 11 tyg ciąży z drugim dzidziusiem:happy2:. Czasem dni mi lecą na takim lenistwie, że potem mam wyrzuty sumienia. Z chęcią spotkam się z mamuśkami, mieszkam bliziutko Kielc, bo w Cedzynie:-)
 
A MOŻE SĄ JAKIES PRZYSZŁE MAMY KTÓRE MAJĄ NADMIAR WOLNEGO CZASU I CHCIAŁYBY POGADAC NA FORUM ,A MOŻE KIEDYŚ PRZY KAWIE? STRASZLIWIE SIĘ NUDZE SIEDZĘ CAŁYMI DNIAMI W DOMKU, JESTEM NA CIĄŻOWYM ZWOLNIENIU:tak::-)POZDRAWIAM CIEPLUTKO:-D
 
reklama
Do góry