reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy do wspólnego spędzania czasu

Dołączył(a)
30 Maj 2009
Postów
7
Miasto
Kielce
Witam,
Mam na imię Agnieszka i jestem mamą 2,5 miesięcznego Oskarka.
Poszukuje mamy chętne do wspólnego spędzania czasu z dzieciakami oraz do wspólnych wypadów do fitness, bo niestety po ciąży z kondycją kiepsko :-(
Może polecicie jakiś fajny fitness club?
P.S. Mieszkam na Ślichowicach

Pozdrawiam
 
reklama
Dziewczyny a ja polecam fitness w domu na Okrzei placi sie 5 zl za 45 min i naprawde fajnie jest nie ma karnetow tylko przychodzi sie kiedy chce i kiedy sie ms czas:-):-):-):-)
 
A ja na Aqua aerobik polecam w CityPark - nie jest drogo, woda czyściutka i można tam iść z dzieckiem, my już byliśmy z Karolą - bawiła się na maxa :tak: Można też korzystać z jacuzzi temperatura 30-33 stopnie. Jestem z centrum z KSM-u.
 
hehe ja jestem chętna do poznania innych mam :) :) mam 2.5 miesięczną córcie ;) mąż w pracy a my tak zalegamy w domu :p mieszkam na dąbrowie - koniec warszawskiej :)
 
hej dziewczyny

krlnk- a jak sie nazywasz z panienskiego bo ja z dabrowy jestem... tyle ze teraz mieszkam na Orkana... a mieszkalam na Starogorskiej..
 
ja mieszkałam wcześniej na domaszowicach :) teraz na dąbrowie :)
hm w sumie nie tak daleko ta Orkana :)
 
reklama
Do góry