reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy dzieci "rok po roku" i z nieco wieksza roznica.

Paulinka no właśnie nie wiem. Lekarz coś się ociągał z szukaniem, więc teraz pewnie na połówkowym we wrześniu się dowiem. Nawet nie wiem kogo bym chciała... Z jednej strony fajnie parka, ale druga dziewczynka też miałaby swoje plusy. Oby zdrowe jak mówią.
 
reklama
IZuzanna ja kocham chuste ale w takie upaly to zabójstwo... ja mam ta dostawke właśnie w spacerowce ale nie takiej typowej parasolce.

Paulina u nas z jedzeniem byla w ogóle jazda... ja karmie do dzis piersią i chcialam do 6 miesiecy poczekać... ale po 5 miesiącu maly sam zacza domagac się jedzenia. Pytalam neonatolog co z tym robic to mowila ze u takich wcześniaków nie patrzy sie na wiek korygowany w kwestii wprowadzania posiłków i mam sie cieszyc ze chce jesc. Tak wiec po 4 miesiacu mozesz wprowadzac posiłki :-)

Tesia to podobnie jak u mnie :) chlopaki sa rok po roku a wiekowo 22 miesiace równo roznicy :-D
Tez marzyłam o parce a teraz myślę ze dobrze ze sa dwaj chlopcy. :-) te same zabawki, pomysly... beda mieli wspólnych kumpli :-D
 
Ostatnia edycja:
Tasia - ja mam parkę i strasznie mnie irytują komentarze: "o jak fajnie, rodzina w komplecie", "jakie macie szczęście", "ale wam się udało" i tak bez końca. .. a na prawdę nie mam pojęcia w czym parka jest lepsza od dzieci tej samej płci. Oczywiście bardzo się cieszę że mam synka, ale jest kilka niedogodnosci - zaczynając od tego że glupio byloby wykorzystywać prawie nową różową kurteczkę po starszej, a kończąc na tym że fajnie byłoby, żeby miały osobne pokoje w przyszłości. ..
Fifka. - a mogę zapytać jaką dokładnie masz dostawkę? Tj firma/model?
 
Zuzanka no właśnie się z Tobą zgadzam. A społeczeństwo nadal jest nastawione, że syn to podstawa w rodzinie. Tylko zapomnieli, że czasy się zmieniły, kobiety głosują, pracują i robią jeszcze wiele innych rzeczy. A nie tylko czekają na posag i bogatego męża:-D


Córcia właśnie ma drzemkę. Mam nadzieję, że za szybko z nich nie wyrośnie, bo to bardzo ułatwia organizację prac domowych.
 
Zuzanka mam dokładnie taką:

Zobacz załącznik 635201

To dostawka firmy Litaf model Seat2Go

A tu moje chłopaki w pełnym wydaniu:

spacer.jpg


Tasia
moi dwaj synkowie dalej śpią w dzień :-) Oboje o tej samej porze i powiem ci że tu super sprawa...
 

Załączniki

  • spacer.jpg
    spacer.jpg
    52 KB · Wyświetleń: 166
Dziękuję bardzo :-)

Moja dwójka właśnie śpi... jedyna godzina między 6 a 22 kiedy mogę zupełnie bezkarnie odpocząć (i np. zjeść loda) :-D
 
Fifka takiej dostawki jeszcze nie widziałam. Super, ciekawe czy do Quinny Speddi by pasowało.

Zuzanka, Fifka no właśnie mam nadzieję, że drzemki będą wspólne.
 
Jaka fajna ta dostawka! Ja miałam dodatkowe siedzisko do Emmaljungi (czy jakoś tak, już nie bardzo pamiętam :zawstydzona/y:), ale tam musiałam sama wsadzić starszaka. To była dobra rzecz, ale ta mi się bardziej podoba gdy starsze dziecko jest już większe. No teraz to już od dawna nie korzystam, moje chłopaki za duże :-D. Mam między nimi 20 miesięcy różnicy i o ile na początku bywało różnie, to teraz fajnie potrafią się sobą zająć, świetnie razem się bawią, choć oczywiście i potrafią się kłócić nieźle. A są zupełnie inni, no może równie przekorni i uparci ;-).
 
reklama
Do góry