reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamy grudniowe 2015 :::.

reklama
Super Traktorzystka :) Chciałabym już też być po wizycie :) ja dopiero w środe.
Z objawów u mnie mdłości, jak jestem głodna to słabo się czuje, zjem i już lepiej się robi :) bolące piersi i powiększone sutki, strasznie mi się nie podobają :szok: i oczywiście senność, powieki cięzkieeeeee
Imiona: Szymuś, męzowi podoba się Oliwia... ja dla dziewczynki na razie nie mam,
 
traktorzystka super, że wszystko dobrze.
my z mężem dla chłopczyka już dawno mamy, bo stwierdziliśmy oboje, że dostanie imię po tacie, czyli Wojciech, Wojtuś :-) bardzo ciepło mi sie kojarzy to imię, w końcu po mężu. Mąż o dziewczynce nawet nie myśli, bo uparł sie że to na pewno chłopak więc imię zostaje do wyboru dla mnie i tak myślałam o Hania, Kaja, Iga, jakoś takie krótkie mi się podobają.
 
troktorzystka super ze po wizycie ok.

jesli chodzi o imiona to dla chlopca mamay juz dawno wybrane i raczej sie nie zmieni- Filip Czesław( drugie imie po moim dziadku). a dziewczynka to juz gorzej- maz chce Sylwie a ja Kinge. no i zobaczymy :-)

wlasnie zrobilam sobie budyn czekoladowy- obudzilam sie z dzremki pzredpoludniowej z taka ochota na budyn ze az nie moglam hehehehehe:szok::-D
 
Witam☺ u mnie objawy jak by się uspokoiły oprócz sennosci., mogłam bym spać na stojąco hehe.
Nad imionami jeszcze nie myslelismy.

Traktorzystka ja mam w domku Gabrysie potrafi człowieka zagadac.
Ale piękna pogoda mam nadzieje ze jutro tez tak będzie bo w planach grilowanie☺
 
traktorzystka super, że wszystko dobrze.
my z mężem dla chłopczyka już dawno mamy, bo stwierdziliśmy oboje, że dostanie imię po tacie, czyli Wojciech, Wojtuś :-) bardzo ciepło mi sie kojarzy to imię, w końcu po mężu. Mąż o dziewczynce nawet nie myśli, bo uparł sie że to na pewno chłopak więc imię zostaje do wyboru dla mnie i tak myślałam o Hania, Kaja, Iga, jakoś takie krótkie mi się podobają.
Nie chcę straszyć bo według mnie to dobrze ale Kaje i Igi są indywidualistkami (przynajmniej wszystkie które znam) dla rodziców ciężko na początku ale w życiu sobie za to świetnie radzą

U nas od zawsze Alicja a dla chłopca się tym razem naszykowaliśmy (poprzednie ciąże do brzucha przez kilka miesięcy mówiłam Ala a na połówkowym okazywało się że chłopak... problem z imieniem był prawie do samego końca a teraz już w trakcie starań mieliśmy burzę i w święta padło na Antka.

no i teraz jak podczytuję przepisy na blogu Ala’Antkowe BLW – przepisy BLW to aż mi się wesoło robi.


Zaraz spowrotem na dwór bo przed 16 w przedszkolu muszę być i tak za jednym wyjściem chciałam załatwić. nie chce mi się bo siedzenie jeszcze na jujitsu starszaka mam. dobrze że koleżanka z dziećmi też będzie to na plac zabaw ich puścimy
 
Witam mamy grudniowe i ja do was dolanczam, jestem już mama dwulatki i aniolka, jestem juz po wizycie ,widziałam bijąc serduszko
 
Ostatnia edycja:
Traktorzystka- gratuluje pozytywnej wizyty.
Z objawów to mnie ciagle cos w podbrzuszu kłuje. Zwłaszcza przy gwałtownych ruchach.

U nas bedzie albo Hania ( ja chciałabym druga córkę ) albo Jaś. Oba imiona lubię, ale Hania nie jest moim ulubionym imieniem, ale to efekt małżeńskiego kompromisu:) numery jeden nawzajem nam sie nie podobały i zgodziliśmy sie na kolejne imiona na naszych listach.
 
Ostatnia edycja:
reklama
A ja właśnie wróciłam od mojej ginki. I znów widziałam serduszko :-) uff... kolejne zwolnienie i przykaz polegiwania, bo jajniki jeszcze wielkie, muszą dojść do siebie... ogólnie dobrze, ale hematokryt mi spada, więc muszę zacząć brac żelazo. Leki zostają niestety do 12tc.
Dostałam też już skierowanie na badania prenatalne, które mam zrobić po 19.05.

Dziś widziałam dzieciaczka mojego kolegi z pracy, który sie urodził w poniedziałek (zdjęcie widziałam) - słuchajcie dziewuchy, dawno nie widziłam tak ładnego noworodka! :-) aż mi się ciepło zrobiło i już nie mogę się tego małego ciałka doczekać :-D
 
Do góry