reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamy grudniowe 2015 :::.

reklama
Mamcia3 witam, dopisałam Cię do listy. Ale tu u nas dużo wielokrotnych mam :eek:
Ech ja korzystam póki mój śpi, chyba mi tylko herbatki brakuje :D
 
Poczytałam Was :) ponieważ jeszcze mi się kiełbasi co do której to słowem przywitania kilka słów ogólnie :) więcej o sobie napisałam w poście przywitalnym :) i pytanie za 100 co na obiad robicie bo nie mam weny
 
Mamcia3 witam, fajnie że nas coraz więcej :)

Auliya Wizytę bym zostawiła na 26 jeżeli faktycznie starczy ci luteiny, bo co innego wymyślisz.

Co do ciuszków to ja nie mam prawie nic :), pozbyłam się wszystkiego, więc czeka mnie kompletowanie od początku. Jeżeli okaże się dziewczynka to mam nadzieję że coś tam jeszcze na strychu znajdę, a jak chłopak to zupełnie nic. No i planuję kupić wózek podwójny, bo tak będzie wygodniej na spacerach :)

Hmm na obiad dzisiaj mam pomidorową, mam mega lenia i mdłości więc wysiliać się nie zamierzam, a co w końcu w ciąży jestem :)

Dzisiaj się nie nudziłam zdążyłam już posadzić ogórki, rzodkiewkę, fasolkę, por, sałatę i kilka kwiatów :), pogoda idealna na grzebanie w ziemi, choć trochę zmarzłam .
 
Witam po ciezkiej nocy, nie spalam, pilnowalam wc, tak mnie potwornie meczylo, dzien nie lepszy, czuje sie fatalnie, z objawow: mdlosci wymioty, bole glowy, zawroty, bolace UU, sennosc - szkoda ze nie w nocy, to ktoras z kolei nie przespana,

Witam nowe mamy,

Tez zastanawiam sie czy wozek podwojny bedzie mi potrzebny, czy moja 2latka za rok juz go nie bedzie potrzebowala? Co myslicie?

Z wyprawki mam wszystko, chyba ze bedzie chlopak to trzeba bedzie dokupić, ale objawy identyczne jak w poprzednich ciazach to pewno dziewczynka,? :D, chyba zd to nie ma znaczenia to nie wiem ;),
 
hey mamuśki:-) witam również nnowe mamy na forum.JA dziś miałam zajecia w college bo szlifuje swój angielski poki jeszcze mogę:-) ja czuje się dobrze nie mam zadnych objawow ani wymiotow ani mdlosc jak na razie super:-) zanikl mi już brak apetytu wiec teraz nadrabiam:-) czekam na spotkanie z polozna dobrze ze do soboty już nie daleko:-) ale usg mam dopiero 27 wiec jeszcze trochę. Mam tesciowa u siebie wiec dziś ja obiadem się martwic nie musze hurra. pozdrawiam was serdecznie i cieplutko:-D

 
Witam wszystkie nowe dziewczyny.
Mdlosci nie mam, ale nie wiem czemu brzuch mi wywalilo i skora na brzuchu swedzi mnie calkiem mocno. To przeciez poczatek ciazy. W pierwszej ciazy brzuszka do 5 tego miesiaca nie bylo, a tu chyba wode zatrzymuje, albo jakas niestawnosc mnie dopadla, bo skad ten brzuszek to nie wiem...:(
 
reklama
Dreddka ja tez juz mam okragle podbrzusze, skura w ciąży mnie siedziała gdzies później, nie oamietam od którego tc, i to nie przez rosnacy brzuch tylko przez zmiany chormonalne,
 
Do góry