reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamy grudniowe 2015 :::.

reklama
Ja właśnie odebrałam swoje pierwsze badania zlecone na poczet ciąży.

22 dpt beta = 8252, więc się uspokoiłam.
8uLiQgockk5Qi3ROg4ZzenSFM9b58yUoHQjhiEAhz6lCkc9VOeZqTWxWYZhwiGBunIBQVnJdYbGlTpRVvtzQYuFn2CYaCsz1FlACjjVINcSZyZFqDjQ6NZ418ZtWIPr0MwgQ2VAhrcGeHH8aGFFho00S6NLHZfpWjAwXPB6M0kAnDZDiARrCfPDAJ87k10EBScjhzSHReMDLMkbUAowag7wxQQ8c5McHIxMg0IoqX1TTzROeAGIKKB9gwkwfieSXQBolPOBAMoKAs8QSolQyyQcOFFFAB PYKEABYjyAQDBH8CALD0c4gsADGfSQQJKsJSAACJpkIAEQCDiAiwMIACFBBgUIkAAFEaAAgQJf2lGAEBlMIEEREkygiBAFgCCAAhCggI4JN1RQkgEG7MDAApAysAOjAFRwgwkM TDED R06umnnf4whA8CBQQAOw==
oby do środy teraz dotrwać i jak zobaczę serduszko to się uspokoję na 100%;-)
Poza tym glukoza na czczo wyszła mi 82,4, więc trzymajcie kciuki, oby tak zostało, może w tej ciąży cukrzyca mnie ominie
gny8CYYIRoIirlxM66arh4yepUTBOLZNUI1gCwjITAFtR41akwDxuxGl2xAAgRAQE4gOWVBA4hr9usfLmsBaASAIUTgCmhAZAQQ5kvgEnTOIMBwgfALCwhiiJljInCCtFwrEArc4mIbGMGIEysWyG2x48VmHiNGIrmy5cuYE9vIjPgIwoAAOw==


Morfologia znów mi wyszła taka sobie tzn. wskazująca na infekcję i reakcję immunologiczną organizmu... nie wiem o co chodzi to samo co 2 tygodnie temu
AgSICAgQiIp7U3Rn2rRct8eQD1MPVTE86A03s0oQBbnByBxtgBCADfiII00EaXbxBxQJScCHFAvq8kUgqHRCzYFWaYNLKBsc4wA4FEqRIgRzkOLKBPfskgF8J2phiCToOwEGHIdD8Qo8dmyDzAQMYyFhVCadokEkMHiDRSRtVjAELEh4o8cAhRYp3RAnYaGBNLhlEoQsThTDxRRQZrPMAA39U0w9BOTBDxjYPlBEDAUM8ocYTQxCgRDYf4FHOIEEUVAQJybSzxzNxCNHDo0LEEcIy4WyRxSMH5QBERZxKBEmhAwUEADs=
nie mam pojęcia co o tym myśleć.
 
Panikovalowa podziwiam Cie ze czekasz. Ja bym od 8ego nie wytrzymala do 13 z czekaniem. Przyznam jednak, ze ladna date na testowanie wybralas:happy:
 
reklama
U mnie testy zawsze na stanie były jak zaczynaliśmy się starać bo w aptekach powyżej 10 a przez net za niecałe 3zł... nie powiem że wydałam mniej bo pewnie testów zrobiłam przez to więcej niż jak bym biegała do sklepu.
Ważne że @nie ma a my kciuki trzymamy :D
 
Do góry