reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamy grudniowe 2015 :::.

No straszna cisza dzis...
Mi Agatka coś placzliwa dzis obudzi się poplacze zje i dalej spi choć rano jak wstała po 8 typ do 12 może z pół h pospala może w nocy będzie dobrze spala;) ja dziś nic jeszcze nie robiłam zdrzemnelam się godzinkę teraz pranie wstawiłam wstawiłam jak Agatka się obudzi i zje to za prasowanie się biorę bo już się tego nazbieralo:-p
 
reklama
My cały dzień u dziadków spędziliśmy a teraz już w łóżku - karmienie i spanie.
Pozyczylam chustę dziś :) jutro pranie i potem będziemy się wiązać :)
 
I ja sie dzisiaj witam :) Oski w nocy nawet ladnie spal. Ok 11 zostawilam go nakarmionego z G, a ja z mama pojechalysmydo takiej budy gdzie sie oddaje/bierze rzeczy z/do chaty (rozne rzeczy tam sa od talerzy po zabawki dla dzieci). No i nabralysmy kilka rzeczy, ja dla siebie znalazlam mala torbe np na wyjscie na silownie, kilka kubkow i 4 talerze na zupe, mama dla siebie tez wziela kilka kubkow i ozdob do domu. Pozniej nastawilam pranie, nakarmilam synka i zostawilam go z mama a my z G pojechalismy obejrzec szafy dla Oskiego do pokoju i regaly, no bo cos by trzeba powoli kupowac, a na chrzciny kase dostanie to akurat pojdzie na wyposazenie pokoju :) pozniej Kaufland na szybko i Lidl i do domku. Maly byl ponoc niespokojny, plakal i chcial tylko na rekach... Az wrocilam i od razu spokojny :) a poplakiwal mi na rrkach na poczatku tak jakby sie żalil :) takie moje kochane sloneczko <3 no i po jedzonku go ululalam na piersi i teraz Spi sobie.
Zjadlam ten apap dzisiaj i pomoglo w miare..
Ale pogoda u mnie dzis to snieg, deszcz, nic, i tak w kolko..

quchasia moja mama jedzie juz do Polski jutro o 8 rano :( smutno mi tez. Ale choinka u mnie nadal stoi haha :)

Gosia wpadnij do mnie bo mam troche do poogarniania, hehe :) bo Ty jak zwykle na najwyzszych obrotach :)

Jak tam waga waszych maluchow? Moje prawie 5kg milosci troche daje sie we znaki kregoslupowi :)

Dzag zazdroszcxe takiej zimyyyyy... *.*
 
Quchasia trzebanylo go pogonic od drzewka szczescia ;) unas bedzie twardo stala ;) mloda pewno nie pozwoli tknac;).

Ja dzis obskoczylam markjety ;) mam zapas pieluch dla obojga i zapas lovelli w kaufie jest po 13,5 jakby któraś chciala. Pakowalam do wozka az ludzie zagladali ;).
Starsza przez ten czas byla z moja sis w sali zabaw i chyba noge zwichnela:(.

Gosia ja tez zaraz odpalam zelazko!

Szkrabek ja nie jestem odwazna do chustowania. Nie umialabym poplądać.

Domi o yej chacie nie slyszalam ale wystawki widziałam sa niezle ;).

Tak. Mi by tez sie gosia przydala ;). Jak jestem sama z dziecmi to mieszkanie jak po wybuchu szczegulnie w skladowisko zabawek.

Domi moj wazyl na szczepieniu 4800 czyli 2kg do przodu od najnizszej wagi. Jest juz co trzymac dady 3 kupilam juz 2 nawet nie bylo.
 
No dziewczyny nie gadajcie bo dziś nic nie zrobiłam oprócz pranie które mąż rozwiesil;) prasowania nie zrobiłam bo Agatka nie chciała spać i marudzila wiec musiałem bujać w bujaczku.
zamowilismy pizza najedli się i teraz się doje bo mała wstanie to trzeba wykąpać i dac jeść więc musi czekać :) zakupy nawet przez neta robiłam bo Agatka marudna wiec niechcialo mi się jechać....
super wasza dzieciaczki przybierają ja nie wiem ile Agatka ale w pon mam wizytę u lekarza ze sobą i z nią wiec się dowiem ale już sporo bo czuć już jak Się na rękach ponosi;)
 
No ja lubię robić i nie wiem jak bym była zmęczona to jak Agatka zasnie a Maja w szkole to się nie piloze dopóki nie odkurze na dole (salon kuchnia lazienka) i kurzy nie zetre;) tak już mam;) ale dziś to naprawdę nico nie robilam;)
 
Gosia to ja tez cie przygarnę na chwilkę bo i u mnie ogarnac by sie przydalo wiec sie dopisuje do kolejki
Domi moja wazy nieco ponad 3,5 kg
Zozzolka oby z noga bylo wszystko ok. A co do choinki to u nas tez jeszcze stoi i na razie nic nie zapowiada żeby miała stad zniknąć jakos pusto by bez niej bylo
 
reklama
Dziendobry bardzo;)
U nas nocka dobrze Agatka zjadła po 21 a zasnęła i 22.30 i spala uwagę do 2.30 wiec ja też troszkę pospalam później zjadła i znowu spala ze 2h później cycus i wstała przed 7 na cyca i nie spi bujam w bujaczku bo jak nie to się drze;/ Ale szczerze mówiąc to poszlabym jeszcze spać.
Miłego dnia mamusie;)
 
Do góry