reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamy grudniowe 2015 :::.

reklama
Z kim.nie rozmawiam.to każdy mówi,że pół roku, więc sama nie wiem :-/
Moja sis ma wesele w sierpniu, muszę być jak szprycha, więc Tez chciałabym jak najszybciej zacząć :-)
 
Naprawde wow? A ja dźwigam fotelik z moim 6kg klocuskiem, podnosiłam i przenosilam z G komode, mam meeeeeeeeeega ciężki wózek i jak znosze z 2 pietra młodego w gondoli to padam, ale kto to zrobi za mnie? :/
 
Cieszę się, że dołączacie. Wiem, że ciężko z czasem... Ja wczoraj 9-17.30 byłam z młodym w pracy. Po powrocie załączyło się marudzenie, tak, że nawet kąpiel nie pomogła ;)
 
Dziewczyny ja zaczęłam ćwiczyć po 2 miesiącach, brzuszki, pajacyki,podnoszenia nóg itd. i nic mi nie jest :) no mi nawet gin powiedział, że jak chcę, to już znowu mogę być w ciąży :) Także myślę, ze jak kobieta dobrze się czuje, nic tam nie boli, no to można ćwiczyć :)
 
Sliwka to jest szok dla mnie że po cc gin Ci pozwolil byc w ciazy. U mnie w DE rok nie mozna zachodzic po porodzie. Ostrzegaja i zalecaja antykoncepcje. No my mielismy zdecydowac sie za zastrzyki anty takie raz na 3 msce zastrzyk. Ale staramy sie uwazac i mam nadzieje ze nie bd musiala brac zadnych antykoncepcji bo w sumie zle to znosze.
 
reklama
Śliwka ja też w szoku ze tak szybko możesz w ciążę zajść ale widocznie macicia dobrze się zrosla i wszystko jest ok tam:) i nas 2lata najlepiej jak by się nie zaszło w następną ciaze:-p a co do ćwiczeń to też mówię że jak już szwy się zagoily i nie boli to można po mały zacząć ćwiczy byla nie dźwigać :-p
 
Do góry