reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamy grudniowe 2015 :::.

Synteza podsyłaj stronkę kto wie może coś w bristolu upoluję i brat przywiezie :D

Ja dziś padnięta od upału ale szczęśliwa bo średni skończył rehabilitację :happy:
Co do kompletowania wyprawki to przyznam że właśnie puściłam w obieg ubranka i moje poszły do grudniowej panny wróciły i puściłam dalej do czerwcowej niespodzianki :D

Uwielbiam te łańcuszki bo przynajmniej część ubranek ma szansę się zniszczyć.
 
reklama
Dobry wieczor :)
Poki co wszystko jest na dobrej drodze, zzebym tutaj zostala. Dzisiejsza beta 844, wiec tak na oko taki w sam raz progres od zeszloponiedzialkowego 42 :) Zostaje mi wiec czekac jeszcze 2 tygodnie na wizyte u gin.
Dla mnie to takie nierealne, bo staraniami probowalismy sie wstrzelic w poczatek tego roku, jednak nic z tego nie wyszlo. Tak staralam sie ten grudzień ominac (sama jestem z konca grudnia) a tu choroba rozwalila cykl i jest Fasolka. Taki chichot losu ;).
Wyprawka juz teraz? O rany :) Ja duzo rzeczy przechomikowalam po synku, wiec ssczesliwie wiele zakupow mi odejdzie. Chybq dobrze jest miec juz starsze dziecko :p
 
Ostatnia edycja:
ahoj załogo! :) mam nadzieje ze wszystko u wszystkich w porzadku :) ja ciagle nie moge wyjsc z podziwu ze poza napadami glodu nie mam innych dolegliwosci :-D i jeszcze jedynie to ze mam nie fajne miejsce siedzace w pracy i pozniej brzuch mnie boli ale to jakos da sie przezyc! :) juz nie moge sie doczekac nastepnej wizyty :) i postaram sie tu czesciej Was nawiedzac
 
Witajcie z rana :)

Synteza bardzo mi miło :-) Co do wyprawki to ja mam wszystko po starszaku, a i szwagierka też dorzuciła trochę po swoim syku do wspólnej puli wyprawkowej. Wszystko popakowane na strychu u teściowej. Chyba, że będę mieć dziewczynkę to dokupię kilka sukienek ;-), ale to i tak nie wcześniej niż pewnie w jakimś 8 miesiącu. Może jestem trochę przesądna, ale na razie nic nie kupuję na zapas.

Dzag82 witaj i gratulacje! Nie dość, że mamy tyle samo lat to jeszcze obie mieszkamy w Krakowie i ja też z końca grudnia jestem dokładnie z 26 i na dokładnie ten dzień mam teraz termin. :-D W jakiej dzielnicy mieszkasz?

BasiaW24 ja wczoraj nie tylko byłam śpiąca, ale i ucięłam sobie godzinną drzemkę popołudniu bo mi się same oczy zamykały.

Ale Wam zazdroszczę tych mdłości :-( Przynajmniej czujecie, że wszystko jest ok. Ja jutro idę na drugą BHCG, poprzednią miałam tydzień temu. Trzymajcie proszę mocno kciuki za prawidłowy przyrost.
Z objawów typowo ciążowych mam tylko senność i ból piersi, no i brak @.

Idę synka budzić do szkoły.
 
hej!!!!!!!!

meliska mi sie mdlosci puki co skonczyly i tez tylko bolace piersi i brak miesiaczki i sennosc. czasem mysle soebie czy ja naparwde w ciazy jestem!!!!
motylek to razem czekamy do kolejnej wizyty- ja juz swiruje pomalu
dzag82 gratulacje!!!!!!!!!!! ja tez wiekszosc rzeczy mam po corce !!!

a u mnie leniuch- nic mi sie nie chce. pogoda deszczowa wiec pewnie wiecej pospie- a co :-)
 
Meliska, trzymam kciuki!
Ja robiłam wczoraj bhcg, po 5 dobach z 1100 przyrosla do 6100, więc chyba jest ok.
Ja codziennie rano na nowo przezywam fakt ciąży, cieszę się, za chwilę martwię i tak się kręci :p
No i od dziś rzucam palenie :(
Któraś z Was paląca?
Pozdrawiam
 
Ja palę e papierosa, ale nie jest lżej, zazdroszczę tym których odrzuca od palenia w ciąży,
Dziś specjalnie nie wzięłam do pracy, lepiej żeby nikt mnie dziś nie draznil :D
 
Dziewczyny to kibicuję za wytrwałość. Jak byście miały nerwa bez papierosa to wyżyjcie się tutaj my będziemy wspierać.
Wizytę opisałam tam gdzie trzeba tylko z następną problem. Powinnam się umówić na 19 a tu dopiero 26.05 termin na rano jest. Luteiny mi starczy tak akurat i teraz się zastanawiam czy tak zostawić czy kombinować bo mąż średniego tylko na 8 może pilnować inaczej by musiał brać urlop.
 
reklama
Witam Was :). Mój pierwszy wpis,wiec od razu się przedstawie. Można uznać ,że jestem weteranką, bo mama wspaniałych chłopaków ; Adaś 14, Rafał 13, oraz Piotruś w lipcu 6 lat. Wiec domyślacie się, że meeeeega marzymy o dziewczynce. Na razie moje wyliczenia mówią , że maluszek będzie ok22 grudnia, a wizyta dopiero 11 maja- już nie mogę się doczekać :). Aaaa bo bym zapomniała mam 34 lata :szok:...noooo więc jestem z Wami na pokładzie :-)
 
Do góry