reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamy grudniowe 2015 :::.

Ja jutro rano mam glukozę, wizytę, usg i chybs tez usg piersi ( na początku ciazy wykryli jakiegoś guzka i trzeba go skontrolować) musiałam wziąć pół dnia wolnego, a w pracy tyle sie dzieje, ze ledwo wyrabiam na zakrętach ( ale ja lubię jak sie dzieje)
Olciastrzelce- juz nie długo z nostalgia będziesz wspominała ten okres gdy sie nudzilas;)
A jesli nie chcesz sie nudzić wymysl sobie jakiś projekt - typu darmowy kurs języka na sieci ( jest tego masa) lub cis podobnego ;)

Mam nadzieje ze jutro dam radę z glukoza, bo mi naprawde strasznie jest słabo rano gdy od razu czegoś nie zjem.

Jak wasze kilogramy ? Jutro lekarka potwierdzi, ale u mnie + 5kg
 
reklama
U mnie na wadze +1,6 kg, chociaż brzuchol wielki ;-)
Zozolka, uważaj na siebie, chociaż ja też niezdara jestem. Pieta od łóżka zdarta, wpadlam w nocy na worek słoików. P przywiózł od mamy, bo powidla robie. Dobrze, że się nie pocielam cała. Włożyłam garnek do gotowania na parze z wodą do szafki, P znalazł go po prawie 2 tygodniach i nie wyglądało i nie pachniało to najlepiej ;-) a to tylko akcje z ostatniego tygodnia :p
Dreddka, daj znać, jak będziesz po.
Olciastrzelce, ciesz się i korzystaj z nicnierobienia :-). Ja jeszcze wrzesień mam trochę zabiegany. Jutro jadę na konferencje. W niedziele jestem w komisji na referendum. We wrześniu mam jeszcze 2 obrony moich dyplomantow i wooooolne, aż do grudnia :-D :-D :-)
 
1,6. Kg to malutko. Zazdroszczę.
Cukrzycy ciążowej nie mam. To dobra wiadomość, a teraz siedzę i czekam na lekarkę moja ktorej nie ma i nikt nie jest w stanie mi wytłumaczyć gdzie jest. Generalnie organizacja gruzińskiej służby zdrowia nadaje sie na książkę i człowiek tęskni za PL. A korzystam z płatnej służby zdrowia w stolicy...
 
Dreddka, w Pl wcale nie jest lepiej. Moja poprzednia ginka NIGDY nie przyszła punktualnie do pracy. Godzina spóźnienia to był standard. I nie ważne, czy zaczynała prace o 10, czy o 14. Niestety wszędzie są tacy ludzie...
 
Dreddka - nie zazdroszczę czekania.

Katty
- 1,6kg na plusie :eek: jestem w szoku, to Ty może w 12 tyg jesteś, a nie w 24? :-D Ja to się nawet nie będę chwalić, bo aż wstyd. Choć wszystkie kalkulatory mówią mi, że przyrost wagi w normie, ale przy takim porównaniu, to jak słoń! :confused2:

Przeżyłam pierwszy dzień szkoły - apel był masakryczny - duszno i tłoczno, ledwo tam wysiedziałam (na szczęście jakiś pan mi ustąpił miejsce). Ale potem poszło. Fajnie było znów wszystkich zobaczyć.
 
Kobietki moje kochane! Nie martwcie się wagą. Obojętnie czy na tym etapie jesteście 2 kg do przodu czy 10 kg, najważniejsze jest zdrowie maleństwa. Jeżeli lekarz jeszcze nie mówi, że wyglądamy jak słonie - jest dobrze:-) Po porodzie raz dwa to zejdzie! Rilax :)
 
Hej Laski!

Dzisiaj tylko o sobie wiec z gory przepraszam :-( musze nadrobic forum. Zle sie czuje od soboty ..a mianowicie wsalam z lozka z bolem brzucha ale nie na dole tylko po prawej stronie , wlascieiwie to boli mnie caly . Nie sa to skurcze tylko jednostajny bol przy zmianie pozycji az najgorzej przy chodzeniu. Pojecia nie mam co to za cholerstwo a lekarza mam dopiero w piatek :-( Nie dziala ani nospa ani panadol. Jak siedze czy leze jest ok no ale ile mozna :no: Przejcie z Wc do kuchni to jak maraton :-(
 
Ufff....Ja też już po rozpoczęciu roku szkolnego. Było okrutnie gorąco i duszno, w dodatku już się zdążyłam zdenerwować i muszę sobie to wszystko jakoś poukładać. Będzie w klasie podział na grupy na języku angielskim/ WF-ie i informatyce i pech chce, że w grupie mojego syna jest dwóch bardzo problematycznych chłopców. Jeden jest znanym na osiedlu chuliganem, który ma już za sobą kontakt z policją (10 latek!!!!), a drugi podobnego typu, siadł sobie i został w szkole warunkowo. Boję się jak to będzie bo już miałam jedno zdarzenie z tym pierwszym łobuzem, a jedyne co pedagog może zrobić to wpis do akt :-(
Dobrze, że znam wychowawczynią i jest to super babka, ale obie jesteśmy przerażone....

Ech...waga w ciąży....1,5kg to ja przytyłam w 2 miesiącu ciąży, podobnie jak Szkrabkowi wszystkie kalkulatory mówią mi, że mam prawidłowe przyrosty masy, a lekarz też nie ma żadnych zastrzeżeń, poza tym odżywiam się zdrowo i ćwiczę.
Faktem jest, że brzuch mam wielki, a dookoła słyszę, że jedyne gdzie urosłam to właśnie brzuch. Nie wiem jak to robicie, że tak mało tyjecie! :-D

Zozzolka
niech Cię już ten pech opuści! Boję się os jako alergik....
 
U mnie taki mały przyrost, to chyba przez to, że cały czas bardzo mało jem. Juz nie wymiotuje, ale męczą mnie masakryczne zgagi, poza tym często nie mdli i jem jak małe dziecko. Bulke mam na 3 podejścia, na nic nie mam apetytu, jedynie wchodzi mi woda z grapefruitem...
Melisska, masakra z tymi chłopakami. Ostatnio rozmawiałam z sąsiadka. Jej mąż z pierwszego małżeństwa na syna 11 lat. Do czerwca mieszkał z nimi, ale miał za mało luzu i wrócił do "mamy". Teraz na kuratora na głowie, problemy z alko i narkotykami... Nie wiem co się dzieje z tymi rodzicami, bo nie wierzę, że 10-11 letnie dziecko z gruntu jest zle...
 
reklama
Porannakawa a może to jelita? Mnie czasem w prawym boku też boli bo tu jest łączenie jelita gr i cienkiego i czasem mam chyba jakiś zator czy coś... U mnie na 100% to jelita i w sumie nic innego nie przychodZi mi do głowy.

Melisska - u nas w klasie też jest chuligan. I też każdy rodzic miał nadzieję że go przeniosą że szkoły bo niestety całą klasa na tym traci... Ale co zrobić... Możemy tylko trzymać rękę na pulsie i reagować na bieżąco. Ją na razie pogadalam z synem i powiedziałam mu to samo co rok temu - trzymaj się jak najdalej od niego. :)
 
Do góry