reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamy grudniowe 2015 :::.

Agak graulacje:* dużo zdrówka i szybkiego powrotu do zdrowia:):*
Dereddka tour również gratuluje:* dużo zdrówka dla Ciebie i malenstwa:) wypoczywajcie dziewczyny;)
A ja karmię mała już nie wiem ile czasu bo coś chyba spać jej się nie chce ale oczywiście nie płacze tylko leżała i się rozgladala mam nadzieję ze teraz ufnie bo oczy mam ledwo otwarte.
 
reklama
Agak , Dredka ogromne gratulacje !!!! :-) :):-) :):-) :)Wszystkiego dobrego dla Was dziewczyny, zdrowka i samych pieknych chwil z dzieciaczkami :-) :)

... no co za noc :-) :):-) :):-) :) znowu worek "dzieciowy" sie wysypal

Pigula ja tylko co wchodze i widze wpis to mysle o Tobie :blink: no uparciuch straszliwy z synka :tak:

Gosia moja Iga tez na cycku wisi od 6 :oo: chce i nie chce jesc , smoczka wypluwa ...pomarudzila teraz lezy i sie rozglada ... tylko mnie martwi bo kicha :-( :( grudzien cholera a u mnie 7 st na plusie , leje , wieje :dry:
 
Porannakawa mi już czasem wstyd pisać bo to się tak kręci i kręci i nic. Wczoraj telefony do M od kolegów, mnie też koleżanki bombardowały....:-/ byłam niestety niemiła.. Mam do tego teraz prawo.
Piłam rano kawkę. Piesio leży kolo mnie i coś mu zspachnialo. A mi z prawej piesi ciurkiem leci... ;-)
 
Dzięki za info o nakladkach. Myślałam właśnie o medeli tylko w aptekach zwykłych brak :( online kupię ale teraz przed świętami to różnie z dostawami... :/ ech że nie pomyślałam o tym w ciąży...
 
reklama
Agak1987 , Dreddka kochanr gratuluje wam!!! Duzo zdrowka dla was i dzieciaczkow! Szybkiego ppwrotu do formy.
Ale fajne wiesci z rana :)

Ja dzis niewyspana. Oski mial akcje zeby wisiec na cycu i oszukiwal mnie ciagle :) troche ciumkal, zasypial a jak odlozylam pod kocyk to oczy 5zl i smoczek bee i do cyca. Masakra. Teraz spi wiec lece tez spac po szybkim sniadaniu
Milego dnia!
 
Do góry