reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamy grudniowe 2015 :::.

Piguła, trzymam mocno kciuki.

Domi, błonnika dużo jest np. w otrębach czy w pieczywie pelnoziarnistym.

A mi się chce płakać. Byłam dziś na KTG w szpitalu i lekarz mi powiedział, że mam się zgłosić w Wigilię na patologii ciąży, żeby wywołać poród. Zapytałam czy mogę wcześniej bo nie chcę spędzić świąt w szpitalu, to mi powiedział: "Jak chce, to niech przyjdzie wcześniej". I teraz nie wiem czy jak przyjdę jutro, to czy przypadkiem nie będą czekać do 24, żeby mi wywołać poród. A jakoś średnio mi się uśmiecha siedzieć bez sensu w szpitalu.
Jeszcze wcześniej rano byłam w Medi. u swojego prowadzącego, szyjka lekko skrócona, ale nie wygląda na to, żeby jakieś rozwarcie się szykowało :-(
 
reklama
Piguła, trzymam mocno kciuki.

Domi, błonnika dużo jest np. w otrębach czy w pieczywie pelnoziarnistym.

A mi się chce płakać. Byłam dziś na KTG w szpitalu i lekarz mi powiedział, że mam się zgłosić w Wigilię na patologii ciąży, żeby wywołać poród. Zapytałam czy mogę wcześniej bo nie chcę spędzić świąt w szpitalu, to mi powiedział: "Jak chce, to niech przyjdzie wcześniej". I teraz nie wiem czy jak przyjdę jutro, to czy przypadkiem nie będą czekać do 24, żeby mi wywołać poród. A jakoś średnio mi się uśmiecha siedzieć bez sensu w szpitalu.
Jeszcze wcześniej rano byłam w Medi. u swojego prowadzącego, szyjka lekko skrócona, ale nie wygląda na to, żeby jakieś rozwarcie się szykowało :-(
Pewnie nie rusza wcześniej jak na wigilię. U mnie rozwarcie dalej jest itd ale stoi w miejscu wiec niczego nie podadzą.
 
Olciastrzelce - nie ma się co martwić, że będziesz "ostatnią" mamą grudniową :-) :) ma to swoje uroki i korzystaj póki możesz ze spacerów i własnego rytmu dnia :tak:
Dzag - wszystkiego co najlepsze! Dużo zdrówka, radości i czego sobie w życiu zamarzysz! :-D

Hej, pozałatwiałam w zeszłym tygoniu wszystkie formalności, urlop macierzyński, nadanie nr pesel, zgłoszenie do zus, opiekę w przychodzi i zastanawiam się czy coś jeszcze heh... jeszcze został wniosek o becikowe, ale na to na szczęście jest rok, więc czas nie goni :happy2:
Przygotowanie do Świąt u mnie żadne :hmm: jedynie pierniki upieczone i ozdobione przeze mnie i Ninę no i choinkę udało nam się wczoraj ubrać i tyle... prezentów nie mam dla części rodziny :confused2: a pomocy zero... nikt mi z młodą nie zostanie, wszyscy zajęci pracą i świętami... a my udupione siedzimy :dry: dobrze, że chociaż siostra męża starszą córę z przedszkola odbiera i przyprowadza, bo już sama nie wiem co bym zrobiła :sad: jakoś nie czuję zbliżających się świąt, a jedynie presję, że wszystkiego nie mogę ogarnąć ech
 
U nas po wizycie poloznej mlody ma tradzik niemowlecy, starsza chora pisalam wam o tym na pogaduchach a ja odeslana przez polozna do lekarza. Mam zadbac teraz o siebie z tym gardlem, a w nocy dostalam mega migreny ;(. Glowa bolala mnie trzy dni nic nie bralam az malo nie pekla, ale przeszla po dwuch paracetamolach. Mam nowa polozna jest super.
Zeczywiscie teraz sie na bioderka nic nie robi a dwa lata temu dwie pieluchy kazali pchac:0.
 
Hej Laski!
Nie spalam cala noc dopiero teraz sie polozylam troche :-( :( Mam chyba zapalenie cewki moczowej :frown: Yezu tak mnie boli przy sikaniu i 39st goraczki w nocy :sad: Ratuje sie panadolem i wit c nie wiem czy cos mozna wiecej jak sie karmi ? Dzisiaj mialam isc do lekarza ale nawet bym nie doszla do auta . Zeby bylo malo jednego cycka mam obolalego tak mnie kluje jak igly , plakac mi sie chce doslownie :hmm:.Jak Iga ciagnie tego cyca to wszytskich swieteych mam przed oczami.

Pigula jestes juz w dobrych rekach trzymam kciuki za szybki rozwoj sytuacji :)

Traktprzystka biedna Ty :-( :( ak przeplywy sa ok i ktg to moze chociaz w pierwszy dzien swiat ...a nie w wigilie .

Dzag odezwij sie kochana, wszytskie sie tu martwimy!!! :huh:

kreatorka glowa do gory ja tez jestem w ciemnej d... w tym roku .:baffled: Mam ubrana choinke tylko ... teraz Malz pojechal na jakies zakupy ... nie wiem w sumie po co bo tylko ja wtym domu gotuje a czuje sie bardzo zle :( i nie dam rady nic zrobic ...przynajmniej dzisiaj . Dobrze ze chociaz mam prezenty :blink:ale nawet nie opakowane .
 
Ostatnia edycja:
Pigula powodzenia. Niech sie szybko rozkreca!!

Traktorzystka ojej. Tez chyba bym nie wiedziala co robic. Wiadomo nikt nie chce swiat spedzac w szpitalu, ale jesli juz trzeba i przeciez tu o dzidziusia chodzi. Trzymaj sie ;)

Gosia zabilas mnie lista planow na dzosiaj. Ja dzis totalnie nic nie zrpbilam a zmeczona jestem. Marze o ttm zeby soe wyspac ale musze sie zbierac i ogarniac bo po 14 trzeba jechac do urzedu..

Kreatorka to jakis koszmar, ze Tobie nikt w niczym nie pomaga! Juz ktorys raz o tym piszesz. Masakra. Duzo sily dla Ciebie!

Zozzolka musisz zadbac o siebie. Bo musisz byc w formie zeby zajmowac sie i synkiem i corcia. Zdrowka!! Ah i u mnie apropo tych bioderek powoedzieli ze moge dawac miedzy nogi jedna pieluche. Ale nie kazali.

Porannakawa no nastepna chora... Zdrowka kochana! A robilas zimne oklady na piers? Mi w szpitalu robili oklady i w domu tez kazali jakby co. Namaczali tetrowe w lodowatej wodzie z jakims aromatem, pachnialo ta mascia do smarowania vick czy jakos tak. I pomagalo bo mialam bolesne bomby a nie piersi.

Ok ide sie szykowac. Co mam zrobic jak mi maly sie obudzi na jedzenie poza domem? Wyciagac cyca i karmic? Matko ja tego sobie wyobrazic nie moge! Tyle ciuchow na sobie i ja i on. Spartanskie warunki...
 
reklama
Do góry