reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy jedynaków - dlaczego ? bez komentarza

Na razie z wyboru. Moja córka ma 3 lata, dziecko kolejne planujemy za 2. Warto jest wrócić do pracy, a przede wszystkich w spokoju i bez niepokoju odchować to pierwsze dzieciatko ;)
 
reklama
Witam, ja jestem mamą jedynaka z przymusu. Podczas porodu doszło u mnie do zapaści i lekarz odradza drugiego dziecka ze względu na możliwość wystąpienia zapaści drugi raz i tym razem nie wiadomo czy nie doszłoby do najgorszego.
 
Jestem świeżo upieczoną mamą, także na ta chwilę nie wyobrażam sobie następnej dzidzi. Może jak mała podrośnie ;) Zobaczymy :)

Osobiście, sądzę, że wiele mam nie decyduje się na drugie dziecko ze względu na finanse i sytuacje życiową. Oczywiście nie wykluczam tutaj stanu zdrowia, ale to już osobny temat na tego typu rozważania.
 
Uwazam, ze nawet jedno dziecko to duza odpowiedzialnosc dla rodzica, takze pod wzgledem zapewnienia mu godziwego zycia. Planowanie w takim wypadku drugiego dziecka czesto jest lekkomyslne. A niektorzy moga po prostu nie chciec wiecej jak jednego i nikomu nic do tego.
 
reklama
reklama
Do góry