reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy jedynaków - dlaczego ? bez komentarza

Więcej niż jedno dziecko to juz STADO??!! Co to za język?

Jeżeli ktoś wchodzi na forum i komentuje mój styl życia, tylko dlatego, że nie potrafi zrozumieć moich decyzji życiowych, to ja chyba mam prawo( (proszę ten wyraz czytać z przymrużonym okiem :-p) nazwać posiadanie dwójki dzieci STADEM przy wygodnickiej, egoistycznej itp. to chyba zabawne (tutaj też proponuję przymrużyć oko) ;-):tak::-D

Idąc za diablicą powinnam teraz iść na wątek dla mam posiadających kilkoro dzieci i tam im trochę nagadać( bo ja np. nie rozumie jak można posiadać kilkoro dzieci, no nie rozumie) Aaaaa i ostatnie zdanie też proszę czytać z przymrużeniem oka :-p to przed nawiasem ;-)

Na prawdę... dziewczyny! Wątek traktuje temat. Mamy jedynaków. Dlaczego? I zostańmy przy tym. Nie narzucajmy sobie na wzajem stylu życia bo nie o to na tym wątku chodziło. Zupełnie nie o to...
 
Ostatnia edycja:
reklama
sewa pisze:
Na prawdę... dziewczyny! Wątek traktuje temat. Jedno dziecko. Dlaczego? I zostańmy przy tym. Nie narzucajmy sobie na wzajem stylu życia bo nie o to na tym wątku chodziło. Zupełnie nie o to...
zgadzam sie:tak::tak::tak:
Edysiek pisze:
Wątek, zreszta jak i cały dział powstał z myślą o mamach jedynaków.
Proszę przeczytać sobie tytuł wątku i zwrócić uwagę do kogo jest adresowany.
Chciałam jeszcze dodać, że żadna z mam jedynaków nie udziela się na wątkach dla mam dwu, trzy, czy więcej dzietnych, bo i po co?
Dlatego nie rozumiem po co ta cała dyskusja.
:tak::tak::tak::tak::tak:
Ja mama jedynaczki zwracam sie do mam wiecej niz jedno dziecko o nie komentowanie tego tematu...
my mamy jedynakow tylko wpisujemy dlaczego taka a nie inna decyzja
prosze tez zwrocic uwage,ze moze ktos nie moze miec wiecej niz jedno dziecko,wiec pewne slowa moga kogos urazic niepotrzebnie...
w miare toczacej sie dyskusji prosze Moderatora o zareagowanie
i wpisanie powyzej w temacie slowa "bez komentarza"

 
..macie swój własny świat. Siedzcie w nim. a mamy które nie moga posiadać wiecej dzieci ze względów medycznych....przepraszam jeśli poczuły sie urażone. Ja nikogo nie oceniałam. Pisałam że nie rozumiem ale nic mi do tego. Owszem zaatakowałam ....ale jak tu nie reagować jak sie jest z każdej strony atakowanym i wysmiewanym dopiero po tym napisałam o Pannach wygodnickich. Zresztą ja i tak z wami skończyłam. Powodzenia
 
..macie swój własny świat. Powodzenia

Tobie też życzę powodzenia i fajnie, że wreszcie zrozumiałaś, że każdy ma swój świat... my mamy świat z jednym dzieckiem, ktoś inny z czwórką dzieci. Czy to nie jest cudowne, że możemy o tym same decydować....
Ten temat (o ilości dzieci) jest drażliwy, tak samo jak tematy o karmieniu piersią i butlą, porodem naturalnym czy CC.... ale po co te słowne przepychani. Przecież najważniejsze w życiu jest, żeby żyć po swojemu i być w tym swoim życiu szczęśliwym. I wszystkim mamuśkom tego szczęścia życzę!
 
Witam.My postanowiliśmy ze bedziemy rodzicami jedynaka ponieważ bardzo długo staralismy się o naszego synka.Jednak poród miałam ciężki i skończył się cesarskim cięciem.W dodatku mały jest tak absorbujący że na drugie dziecko nie ma czasu.Kto wie moze kiedys za pare lat zmienimy zdanie ale na dzień dzisiejszy mamy jedynaka naszego wymarzonego,upragnionego synusia:-)
 
Witam
U nas będzie jedynak w wyboru
problemy z kręgoslupem i brak kasy
więc drugiego planowego nie będzie(chyba że wpadka)
 
reklama
Na 100 % jeszcze nie postanowione ale wg lekarzy nie ma szans na drugie ze wzgledu na moje PCO. ;-) Nie to nie - parcia specjalnego na dwójkę nie mam bo sama jestem jedynaczką i wolę zapewnić swojemu dziecku wszystko niż dzielić po troszku na większą ilość dzieci..

A jak się przytrafi to będę się cieszyc ;-)
 
Do góry