reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy lipiec 2013

lena_89

Moderatorka Mama Alanka :)
Członek załogi
Miasto
Kaniów
Rozwiązania
0
Forum dla nowych mam lipcowych Maluchów :)

reklama

Ewelina245

Fanka BB :)
Miasto
Kuj-Pom
Rozwiązania
0
Witam, fajnie, że jest nowy wątek. Co prawda zaglądam tu już od maja i wcześniej coś pisam, ale po urodzeniu się córci zaniemogłam czasowo.
Termin porodu miałam na 25 lipca ale mojej laleczce się nie śpieczyło i przywitała nas dopiero 6 sierpnia.
Mam nadzieje, że uda mi się tu udzielać częściej :-)

lopop

Szczęśliwa mamusia
Miasto
pomorskie
Rozwiązania
0
ewelina skąd dokładnie jesteś z jakiej częsci województwa?

Ewelina245

Miasto
Kuj-Pom
Rozwiązania
0
Hej, mieszkam w Bydgoszczy. Z tego co pamiętam ktoś też był właśnie z Bydgoszczy.

Dziewczyny mam pytanie odnośnie fotelika samochodowego, bo chcemy niedługo wymienić, a szczerze nie wiem na jaki się zdecydować. Czy montowany tyłem czy przodem. Możecie coś polecić?
Nasza mała waży już 9500 i jest dość długa dlatego muszę się już rozglądać za nowym.

Tuśka88

Miasto
Grudziądz
Rozwiązania
0
Witam się i ja po baaaaaardzo długiej przerwie :-) moje dziecko miało się urodzić w lipcu ale postanowiło przyjść na świat miesiąc szybciej. Niestety zauważyłam że wątek na forum został zamknięty (dla wybranych osób dostępny) nie ukrywam że odzywałam się mało bo mam absorbujące dziecko i nie zawsze jestem pod laptopem. Ale nie ukrywam że brakuje mi forum.
Ewelina245 my kupiliśmy romer king plus

reklama
Do góry