reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy lipiec 2013

Hej dziewczynki:-D
Cichutko tutaj:no:
Małgosia i jak się ma mała Zu ?
Wiśnia super , czyli niepotrzebnie się martwiłaś tymi ząbkami:-D powtarzaniem się nie martw, mój mały wszystko powtarza ale czasami jak się uprze to nie mam mowy:-D
Lena? Viv , Ewelina i Prija co u Was???
Pozdrawiamy
 
reklama
Hej :-)

My żyjemy DSCN2479.jpgDSCN2471.jpg to zdjęcia z roczku :-)
Alanek strasznie niegrzeczny...ciągle płacze...ale dzisiaj zauważyłam 9 zęba :tak:
26 czerwca skończył mi się urlop rodzicielski, a umowę miałam do końca lipca zeszłego roku, więc zostałam bez pracy i obecnie jestem na bezrobociu...
Poza tym proza życia :-D ostatnio strasznie upalnie, więc siedzimy w domu, a na spacerki tylko późnym popołudniem wychodzimy :tak:
 

Załączniki

  • DSCN2479.jpg
    DSCN2479.jpg
    38,1 KB · Wyświetleń: 229
  • DSCN2471.jpg
    DSCN2471.jpg
    30,6 KB · Wyświetleń: 237
hejka długo nie zaglądałam z braku czasu. Wczoraj Gabryś skończył roczek w sobotę mamy imprezkę. Mały jest grzeczny ale za to wszędzie go pełno. Wejdzie dosłownie wszędzie.
Po za tym upał nam doskwiera siedzimy w domu wieczorkami wychodzimy na dwór.P1010497.jpgP1010502.jpg
 

Załączniki

  • P1010497.jpg
    P1010497.jpg
    24,1 KB · Wyświetleń: 245
  • P1010502.jpg
    P1010502.jpg
    41,3 KB · Wyświetleń: 242
Do góry