reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy lipiec 2013

reklama
Witam się z samego rana :-) Słoneczko świeci więc bedzie piękna pogoda. Moje dziecię właśnie pięknie się bawi dlatego mam chwilkę by zajrzeć. Dziś nie wstałam w nocy i nie ściągałam mleka żeby sobie pospać :-) więc gdy mały się obudził mężowy go ogarnął a ja do laktatora marsz. ściągam i ściągam i było tylko 400ml, myślałam że będzie więcej.
Ewelina245 je okres dostałam gdy Mikołaj miał 5 miesięcy.

Miłego dnia mamy :-)
 
Ostatnia edycja:
siwiutka czyli w domu się nigdy nie nudzisz :-D mnie tylko martwi że Mikołajek będzie jeszcze dość mały jakby jego rodzeństwo miało się pojawić w przyszłym roku, chociaż pewnie na tyle duży żeby podać pieluszkę , krem itp.
Ogólnie ludzie z czerwca (ja też jestem z 6.06 ) są świetni hehe :-)
 
Hej, witam się i ja. U nas też świeci pięknie słoneczko, wiatru nie ma także dłuższy spacerek się zapowiada.
Wow Siwiutka trzy córeczki super, zazdraszczam:tak:.

Miłego słonecznego dzionka.
 
Hej mamuski, ja tez nowa... tzn kiedys poczytywalam ale czasu bylo zawsze malo zeby cos napisac. Moj lipcowy maluszek urodzil sie 20 lipca, a poza nim mam jeszcze 4 letniego rowniez chlopczyka.

Odnosnie nastepnego dzidziusia to ja jestem jak narazie na tak, ale za 5 lat najwczesniej. Tym razem poluje na dziewczynke hehe ale jak bedzie chlopczyk to tez bedzie fajnie.

Karmicie piersia? Ja wlasnie karmie, ale mam plan zeby pociagnac to do konca tego tygodnia.
 
Witaj moonaza:-)
co do karmienia planuję pociągnąć do roku i tyle . mam nadzieję że w czerwcu będę już w ciąży więc chce zrobić sobie przerwę w karmieniu.
 
reklama
Do góry