reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy lipiec 2013

Hej dziewczyny :-) co tam u Was? co tu tak cichutko?
Ja leczę anginę . Mam nadzieję że mały jej nie złapie.
My już po roczku:-) Impreza była super a liczba gości 22 osoby wcale nie było za dużo. Były balony z helem , serpentyny - wszystko tak jak chciałam. Miki wybrał różaniec :-D jak się ogarnę wrzucę kilka zdjęć.
 
reklama
Hejka.

No właśnie, straszna tu cisza.

My jutro wracamy do domu. Od kilku dni dopiero była pogoda lepsza, ok. 20stopni, trochę się spiekłam, ale niestety nie na tyle dobra by się kąpać w morzu :no:
Julcia jeszcze nie chodzi ;-) Ale zauważyłam że od wczoraj puszcza się i stoi tak przez kilka sekund i bach na pupcie. Albo lekko się podpiera jedną ręką. Ciekawe ile teraz czasu aż przejdzie sama kilka kroków? Już nie mogę się doczekać.

To które dzieci już chodzą?
Planujecie kolejne dziecko?:sorry:

Tuśka: Jak zdrówko?
 
Ostatnia edycja:
Mało osób się udziela bo brak czasu, przynajmniej mi brak. Jutro zaworze dzieci do rodziców i zostają tam do poniedziałku.
Mój Gabryś już chodzi od miesiąca.
Modlę się żeby od poniedziałku była ładna pogoda.
 
Hej:-)
Vivien oby wyjazd i koncert był super:-D
Prija zdrówko już lepiej ale za to mały coś przytargał ze żłobka i się biedaczek męczy , ma katar i gorączkę. Czasami nie jest tak ważne żeby się w morzu kąpać jak ten błogi odpoczynek w innym miejscu:tak:
Mój Miki taki odważny nie jest i się nie puszcza.
Planujecie kolejne maleństwo?? Ja bym bardzo chciała i myślimy o tym z tym że zastanawiam się czy damy radę finansowo.
 
Viv: To masz troszkę czasu dla siebie. :tak:
Tuśka: Ojej, biedactwo. Moja też miała w ostatnim miesiącu 2 razy katar i jeden dzień gorączkę. Niby lato a choróbska nie odpuszczają.
Ja coraz częściej myślę o 2 dziecku, i jeśli tak to w najbliższym czasie bo potem to będzie już późno. Ale sama nie wiem, nie wiem czy dam radę z dwójką:-(
 
HEJ HO!
W pierwszych słowach 100 LAT DLA JULECZKI!! mamy parkę naszych pierwszych roczniaków! Kochana, życzę Ci aby uśmiech nie schodził nigdy z Twojej twarzyczki!

Wiśnia- jak remont wyszedł? zadowolona? i jak Bulinka i jej ząbki? doczekałyście się? Komentarzami się wcale a wcale nie przejmuj. Ja olewam z góry i mi z tym jest bardzo dobrze:)

Tuśka- opowiadaj jak w pracy, czy na zwolnieniu? jak zdrówko? to jakie zabawy mieliście na urodzinach? opowiadaj i koniecznie wrzucaj fotki! nasz dom ma 160 m i jest dużo za duży dla naszej 3. ale cóż poradzić:(

Ewelina- wrzucaj fotki z wakacji!! jak wesele udało się?!

Prija - Jak zdróweczko? dochodzicie do siebie? ja na chwilę obecną nie planuję Bąbelka, bo z kasą mamy krucho, a poza tym zdrowie może mi nie pozwolić.

Viv - byliście w zoo? jak koncert? udał się?

My odpoczywalismy ostatnie 1,5 tyg. tylko sama nie wiem czy się bardziej nie zmęczyłam tym urlopem:) dziś Mała Zu poszła pierwszy dzień do żłobka i nie było wcale łatwo... oj chyba za dużo mam na głowie i nie wyrabiam...
miłego Mamusie!
 
halo halo!!
gdzie się podziewacie?? piękna pogoda za oknem, a ja kwitnę w robocie:( Tuśka jak Ci idzie?
Dziewczyny gdzie jesteście??:( Prija?? Ewelina?? Lena?? Viv?? Wiśnia??
 
Hej Hej Mamuśki

prija0 STO LAT STO LAT DLA MAŁEJ KOBIETKI,WIECZNEGO UŚMIECHU I SAMYCH RADOSNYCH DNI!!!!!!!

Faktycznie totalny brak czasu,dlatego z mojej strony taka cisza...
Już wprawdzie po remoncie,ale zawsze coś o dziwo mebelki są śliczne,choć przychodziły na raty,zamówienie zginęlo:(
Zuzia nadal bez ząbka,zastanawiam się czy nie iść z nią do lekarza,ale co niby ona zaradzi...
Noce również bez zmian co 1-2 pobudki,ale dajemy radę;)
Ja znowu urzęduje bez męża,więc mamy więcej zajęć
Wczoraj była w swojej pracy zawieź wniosek urlopowy,szefowa bez ogródek przywitała mnie tekstem jaka to ja duża jestem i sporo przybrałam,oczywiście cały wieczór przepłakałam MASAKRA.I ja mam nadal tam pracować ....

Dziewczynki czy macie nieraz wszystkiego dosyć????

Pozdrawiam Buziaki Miłego dzionka
 
reklama
Do góry