reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy lipiec 2013

Hej dziewczynki :-)
Małgosiu tak też myślałam że masz jakiś urlopik że Cię nie było . Metrażu domu Ci nie zazdroszczę bo to dużo do sprzątania hehe:-D
Wiśnia mała jeszcze ma czas na zęby i pamiętaj im później tym bardziej zmineralizowane. Wydaje mi się że każda ma czasami dość bo mamy dużo spraw na głowie.
Viv jak wyjazd??
Prija dasz radę z dwoma maluchami tym bardziej że Juleczka będzie już starsza i bardziej samodzielna, a nie wiem jak u Was ale my o małego staraliśmy się rok tak więc tak czy tak nie wiem jak u nas to by szybko poszło.
Ewelinka hop hop !!!
U nas nie najgorzej ale mogło być lepiej. Mały od tygodnia w domu. Całe szczęście nie ma antybiotyku, ale oczka mu ropiały , i miał mega katar , i ostatnio przepisano nam sterydy do inhalacji. Oczywiście się okazało że to jakaś wirusówka i w żłobku 3 dzieci została.
Mam nadzieję że w poniedziałek już pójdzie do żłobka tym bardziej że za 2 tygodnie mamy wakacje bo żłobek przez miesiąc jest zamknięty.
Ogólnie nie jestem zadowolona z tego żłobka. Panie leniwe, dzieci albo układają klocki albo jeżdżą jeździkami i to wszystko. Do tego mały był pogryziony i nawet mi o tym nie powiedziały. Najchętniej bym go zabrała z tym że u nas nie ma za dużego wyboru jeśli chodzi o placówki dla tak małych dzieci. Ja byłam już zdrowa ale teraz mnie coś zaczyna brać.

Mi:tak:łego dnia mamusie
 
reklama
Hej dziewczyny:-)

Przepraszam, że się nie odzywałam ale walczę z rwą kulszową. Od 2 tygodni jeżdżę po lekarzach, raz byłam w szpitalu. Codziennie 2 razy na zastrzyk i dlatego brak mi czasu i sił. Ból jest okropny, na początku jak miałam wstać z łóżka to ryczałam. Jestem wykończona psychicznie no i fizycznie ehhhh.
Wreszcie dzisiaj mężu zawiózł Laurę do babci i mam chwilkę, żeby napisać. Potem na 12 znowu do lekarza i zobaczymy co dalej.

My o drugim dziecku myślimy owszem tylko niech ktoś za mnie donosi ciążę:tak: Bo jak tak dalej pójdzie to ja chodzić nie będę mogła.

Z nowości to Laura zaczyna wstawać przy wszystkim, cały czas chce albo stać albo chodzić z naszą pomocą. O siedzeniu nie ma mowy. Wychodzą jej górne jedynki i chyba bardzo ją boli bo marudzi i czasem popłacze.

Dziewczynki zdrówka dla wszystkich.

Małgosia gdzie byliście na wakacjach?

Wisnia a kiedy wracasz do pracy?

Tuśka biedny Mikołaj pogryziony. Chyba bym im coś powiedziała na ten temat. Kiedy zaczynacie pracować nad kolejnym bejbikiem?

Miłego dnia:-)
 
Małgosia w zoo nie byliśmy bo padało a koncert był cudowny, po koncercie było spotkanie za sceną z Michałem Wiśniewskim - to na niego koncerty jeźdzę było przytulanie zdjecia rozmowa :)


Ewelina współczuję tego bólu rwy kurczowej, moja mama ja miała 2 lata temu. Oby szybko ci przeszło

Wyjazd się udał we wtorek i środę co chwila padało ale nawet deszcz nie powstrzymał dzieci przed zabawą na dworze. Od czwartku była ładna pogoda wczoraj całą trójka siedziała cały dzień na plaży pluskajac się w jeziorze. Gabryś miał frajdę najpierw tym ze mógł wchodzić i wychodzić z domku na podwórko kiedy chciał a wczoraj moczył się w jeziorze.
Dzisiaj mam depresję że musiałam wrócic do tej normalności i do bloku, Gabryś marudzi ze nie może nie jest cały dzień na dworze, dziewczynki tak samo.

Życzę wszystkim dzieciaczkom które skończyły roczek wszystkiego najlepszego uśmiechu na twarzy spełnienia marzeń.
 
Hej :-)
Viv cieszę się że wyjazd się udał:-)
Ewelinka ja mogę zaoferować wsparcie duchowe co do donoszenia ciąży nie jestem wstanie pomóc:-D Myślę że miesiąc czy dwa i będziemy kombinować:tak:ale ogólnie też jestem tym trochę przerażona chociaż jak nie teraz to kiedy się zdecydować?
Małgosia jak tam Zu i co u Ciebie?
Wiśnia a jak u Was?
Ja dziś w pracy do 19 a zaraziłam się od małego , tak więc byłam tydzień zdrowa i znowu mnie męczy. Mały dziś do żłobka , niestety się odzwyczaił i był płacz. Ehh to co to będzie po miesiącu przerwy?

Buziaki
 
Hej :-)

A co tu taka cisza dziewczyny??? ja wiem że jest ładna pogoda ale żeby tak wszystkie naraz zrobiły sobie wakacje od forum? co tam u Was słychać?
 
Tuska nie ogarniam a nie chcę tylko o sobie wiec siedzę cicho i czekam na chwilę przestoju zeby do Was napisać! Btw miała ktoras z Was do czynienia z chorobą bostonska?
 
Małgosiu ja nie miałam pojęcia o takiej chorobie do teraz - bo właśnie czytam o n iej w internecie. To coś podobnego do ospy? Tylko nie mów że mała Zu ją podłapała.
 
No właśnie nie wiem. Ma wysypke i miala gorączkę przez jeden wieczór. A w żłobku kwarantanna... dzisiaj lekarz to się okaże. Druga opcja to szkarlatyna:/
 
Daj znać co powie lekarz, choć w sumie ani bostońska ani szkarlatyna lekka nie jest. Biedna mała, my mamy teraz przerwę w żłobku to chociaż trochę dłużej zdrowy będzie.
 
reklama
Hej DZIEWCZYNKI:)


Aż głupio,że taka długa cisza z mojej strony ale zawsze coś mnie odrywało,żeby napisać,mam nadzieję że więcej to się nie powtórzy;)

Mamusie mam wiadomość otóż Bulinka MA ZĄBKA,WYROBIŁA SIĘ PRZED ROCZKIEM:)
Jestem z niej dumna,co prawda nie potrafię nauczyć Jej nic nowego nie chce za mną powtarzać,wogóle nie zwraca na mnie uwagi...
Noce nadal bez szału,ale można się przyzwyczaić...
A z takich negatywnych rzeczy to dzisiaj mam pierwszy dzień urlopu wypoczynkowego tzn że niedługo praca mnie czeka
Ratunku Mamusie jak sobie z tym poradzić już mam doła a gdzie dalej:(
malgosiaaaa co tam z Zuzienką????Mam nadzieję że wszystko w porządku.
Tuśka88
Mały sobie poszaleje,jakby nie patrzeć jego pierwsze wakacje od żłobka:)

Dziewczynki Pozdrawiam Buziaki
 
Do góry