reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

reklama
i ja też popłakałam w sumie nie wiem dlaczego............... pewnie ciśnienie skoczy znowu....................
zjadłabym jakąś ostrą pizzę na poprawę humoru.............ale na ciśnienie nie można ostrego i nie mam auta żeby pojechać po nią:( w dalszym ciągu czeka na naprawę.........
Przychodzi kobieta do aptekarza i mówi:
- Poproszę trutkę.
- A po co?
- Chcę otruć męża!
- Nawet jeśli panią zdradza, nie mogę pozwolić, żeby pani go otruła!
Wtedy kobieta pokazuje zdjęcie jej męża uprawiającego seks z żoną aptekarza.
Widząc to, aptekarz mówi:
- Nie wiedziałem, że ma pani receptę.
Ksiądz na mszy zbiera datki. Podchodzi do kobiety, a ta zaczyna szukać w portmonetce drobnych pieniędzy. Ksiądz, widząc same stuzłotowe banknoty, mówi:
- Mogą być te stuzłotowe.
- To na fryzjera.
- Ale Maryja nie chodziła do fryzjera.
- A Jezus nie jeździł mercedesem!
normalnie sytuacja z Łęcznej:) ksiądz kupił auto za 200 tys-jakiś leksus i mówi że to za jego własne pieniądze...ciekawe....powiedzial też że starą plebanię za swoje wyremontował a nie za parafii pieniądze..auto i remont w tym samym czasie.......
 
Ostatnia edycja:
W przedszkolu Jasiu siedzi na nocniczku i płacze.
- Dlaczego płaczesz? - pyta pani wychowawczyni.
- Bo pani Zosia powiedziała, że jak ktoś nie zrobi kupki, to nie pójdzie na spacer.
- I co? Nie możesz zrobić?
- Ja zrobiłem, ale Wojtek mi ukradł!!!

wiem nie piszemy posta pod postem;(,,ale kawał na poprawe humoru ostatni mi sie nie zmiescił;)
 
Ostatnia edycja:
anna a propos przyjemnych rzeczy...........właśnie wzięłam dłuuuuuuuuuugą kąpiel..........na poprawę humoru...........zaraz jakiś program w tv obejrze............może na 2 albo tvn.................i poszukam czegoś słodkiego................mam bombonierkę ale za duża............poszukam czekolady;)

ma ktoś ochote? poczęstuje:)
 
super pomysł!!!!!!!!!!!też mam popcorn .............jak zgłodnieję zrobię sobie;) narazie mam obok litr mleka i czekolade z orzechami:)
u mnie akcja uwolnić orkę od złego humoru:)
 
Ja też dziś wpierdzielam na poprawę humoru :) bombonierka za duża? No coś Ty - w sam raz :)

Popcornu nie mam, ale chipsy owszem - zaraz je otworzę. Teraz oglądam Bodyguard na tvn7 i piję Kubusia. A na kolację jadłam naleśniki z dżemem. M poszedł do pracy na noc. Chyba mu szkoda mnie było bo wyściskał i wycałował mnie jak nigdy przed wyjściem. W sumie niecodziennie widzi hipcia zalanego łzami :)

Mam nadzieję, że po tylu "zabiegach" humorki lepsze :)
 
reklama
Do góry