reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

heyy dziewczyny zapoczątkowałam temat no i musze sie przyznać że bede rodzić w listopadzie a juz miałam nadzieje ze jeszcze sie w październiku wyrobie ale nie ma bata no i żadnego rozwarcia z porodem to ja w lesie jestem a skurcze mam bo bąbel jest duży poza tym na Goduli jakaś szmata przytargała gronkowca i cały odział jest pod kontrola sanepidowską wiec mam zakaz rodzenia jeszcze przez tydzień o ile chce rodzic na goduli i u mojej gin noszz ku...... i jak tu nie chodzić i ryczec ja juz naprawde nie umie funkcjonować od 2.30 w nocy do 4 nie śpie tylko sie w sufit gapie albo mojego pieska tule ryczeć mi sie chce bo tylko słysze kiedy rodzisz ??? a ty jeszcze w dwupaku??? a jak sie czujesz??? no kurka jak mam sie czuc mam dość nie chce mi sie juz telefonów odbierać bo mi sie od razu ryczeć chce chyba deprechy dostaje bo kur.. nawet nie pozwalają mi samochodem jeździć a jedyny sposób na to żebym nie myślała ile jeszcze zostało jest chodzenie po sklepach mam nadzieje ze jak zadzwonie do mojej w środe to powie mi na czym stoją tak wiec na 3-4 listopad mam termin bo juz bedzie 7 dni po terminie ehhh

przepraszam ale musiałam sie wygadać
 
reklama
widze ze juz kazdej z nas przy koncowce udzielaja sie slabe dni, ale musimy dac rade bo nasze Maluszki nam to wynagrodza juz niedlugo, Synus juz daje popalic jak to zawsze u niego o tej porze. Moze dzis sie zmeczy i szybciej usnie choc smiem w to watpic...
 
paulagd Ja tez tak mam i rozumiem, że to może strasznie niepokoić. Na moją malutką najlepiej działa sok pomarańczowy i jak siedzę a nie leżę ale nie ma reguły. Są lepsze i gorsze dni. Ja sobie to tłumacze, że ma po prostu humorki;-) .
A orientujecie się czy L4 można wystawić na ileś dni wstecz?
 
Hej dziewczyny...ale produkujecie tych postów:eek:wow kiedyś po całym dniu dwie strony byly do nadrobienia ostatnio coś nam sporo wychodzi:-D czyżby nerwy ostatniego miesiąca...u mnie co tu dużo mówić Panika stadium trzecie! ale od początku...
kaskaleczna rozbawiłaś mnie swoim mężem..myśle ze wielkość szczupaka przemówi tez do wyobraźni mojego...
kaskaleczna, dehaira,nietypowy,kaaro,agaa ..dziękuję :-)jesteście kochane!! faktycznie dzis ostatnia noc z męzem..nie była wyjątkowa hehhe kolacja film buzi w czółko i on już spi...a ja
?jak widać:no: cały dzień starałam się czymś zając i nawet udawało mi się zachować spokoj..teraz znowu czuję przypływ adrenaliny..mówię Wam...niby fajnie mięć zaplanowane to fakt...ale z drugiej strony emocję które rosną w miare zbliżającej się godziny W...cięzkie do opisania.. postaram się jakoś wytrzymać tą jutrzejszą noc..będę pisać..bo pewnie nie spać:no:...boje się tak wielu rzeczy...nie będę tu zrzędzić bo nawet M dziś ani słowa nie pisnęłam o moich strachach...musze być twarda i koniec prawda?:tak:
karoo to zwolnieneikwestia dobrej woli lekarza...tak jak mówiły dziewczyny wcześniej powinnaś dostać bez problemy do czasu porodu..u mnie było prosto z uwagi na poród planowy i zwolnienie dostałam do ostatniego dnia przed.
nietypowy z tego co się orientuję l4 nie można wystawiać wstecz...

Ściskam Was wszystkie mocno
 
Witam z rana,


maagsiaa nie martw się, niedługo dzidzia będzie z Tobą.


Kaskaleczna trzymaj się z tą kostką.


Paula u mnie też różna aktywność dziecka – raz szaleje, raz spokojniejszy, ale po jakimś czasie znów się odzywa, nieregularny ten mój synek :)


nietypowy.nick chyba l4 do 3 dni wstecz wystawiają.


Anoula, trzymaj się na pewno stresujący dzień Cię czeka, ale za to jutro wielka nagroda! Trzymam kciuki i czekam na wieści i opowieści :) odzywaj się, jeśli Ci to pomoże przetrwać i mniej się martwić. Z jednej strony masz rację, gdy zna się termin, to już nie ma odwrotu :) myślisz, odliczasz dni, ostatnie chwile przed są trudne, a taki poród z zaskoczenia nie powoduje paniki na długo przed i tego męczącego odliczania. Ale to zaplanowane też ma swoje plusy, wiesz kiedy, co i jak. Także będzie dobrze, M będzie Ci towarzyszył podczas cc? Kiedy będzie mógł być przy Tobie?

Spać nie mogę, zaraz chyba na jakieś zakupy się wybiorę w ramach rozrywki, M powiem po fakcie, bo będzie się martwił, czy do kasy dojdę :)
 
Nowy dzień nastal:) niektórym z Was to będzie najpiękniejszy dzień w zyciu i trzymam kciuki za wszystkie rodzące, a dla reszty przypuszczam, że tak jak dla mnie kolejny dzień taki sam. Małego prowadze zaraz do przedszkola potem obiad jakiś wyczaruje polęże pójdę po małego poczekam na męża i znów to samo, jejku jak mi się dni wloką, tragedia, tregedia....Trzymam kciuki za anoulę i maagasie za resztą oczywiście też :-)
 
Nietypowy.nick potwierdzam agę. Lekarz mi. Wystawil zwolnienie na poczatku ciazy z data biezaca ale obowiazujacy okres poczatkowy zwolnienia byl wpisany trzy dni wstecz. Bylam zdziwiona ze tak mozna. Wytlumaczyl mi ze to na wypadek jak nie mozna sie dostac do lekarza albo tak jak w moim przypadku konczyl mi sie urlop w pracy w poniedzialek a lekarz w czwartek przyjmuje.

Jolka dawno cie nie bylo:happy:

Aaga od dawna stawiam meza przed faktem dokonanym jesli chodzi o moje wyjscia.:-) jeden plus tego ze cale dnie pracuje

Limonka ostatnie chwile przed narodzinami naszych pociech sa dla kazdej z nas chyba frustrujace. Tym bardziej ze wiele nie zalezy tak naprawde od nas. A forum po to jest zeby w takich chwilach mozna bylo sie wyzalic. Najblizsi nie zrozumieja nas dobrze albo nie chcemy im pokazac ze tak sie czujemy.

Maagsia anula przezywam razem z wami
O kciukach nie pisze bo to oczywiste juz ze trymam:-)

Co do ruchow malenstw. Tez inaczej je odczuwam. Jak mam ktg to niby nie czuje syna ale ktg wychwytue jego ruchy.
Ostatnio grzeczne jest moje dziecie. Ale wczoraj dal czadu jak ogladalismy plyte z wesela i mamusia orka tanczyla z tatusiem. Dawno ta nie szalal. On lubi glosna muzyke i do tego disco polo:-)

W nocy dzisiaj obie rece mialam jak balony spuchniete az ciezko bylo majty podciagnac hihihu
 
Ostatnia edycja:
Anoula - trzymaj sie kochana wszystko będzie dobrze. Domyślam się że jesteś mega zestresowana, ale wszystko będzie ok!

Maagsia - trzymam kciuki żeby wszystko się w końcu szczęśliwie rozwiązało!:)

Kika - masz racje mój każdy dzień też wygląda podobnie az niedobrze sie robi momentami. Synio na szczęście szczęsliwy chodzi do przedszkola i nie ma problemu ze wstawaniem. A ja dzień jak co dzień, śniadanie, sprzątanie zakupy obiad, pożniej po synka idę i tak dzień w dzień. Do miasta daleko i ciężko iść bo cały brzuch ciągnie w dół i jak przejde kilometr to mokrutka jestem i zsapana jak parowóz :-) Monotonia czasem mnie dobija.




ci-66441.png
 
reklama
heyy u mnie noc standardowo nie przespada ehhh a każdy mówi wyśpij sie za wczasu bo potem, nie bedziesz miała jak ha ha ha gadanie sranie nie wiem czemu codziennie budze sie tak o 3 rano i dupa do 5 patrze w sufit :dry::dry::dry: ehh

nietypowy.nick wczoraj mój lekarz napisał mi L4 bo do 25.10 miałam poprzednie a te wystawiła mi na dwa dni do tyłu także chyba można bo nie robiła mi prodlemu
 
Do góry