reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

Dziewczyny, które jak ja chcą jeszcze troszkę pobyć w ciąży - UWAGA na pełnię 17 listopada w niedzielę. Do weekendu trzeba się oszczędzać i krzyżowac nogi :-):-):-)

Ja dzisiaj idę do kina, to pewnie ostatnie wyjście przed porodem. Chociaż zakatarzona, to postanowiłam, że się odpicuję - make up jest, szkła kontktowe są, korale będą :-D
 
reklama
A dziękuję Natalia :) Nie lubię horrorów, ide na Thora. Ostatnio jak byłam w kinie to moja szalała, zakrywałam brzuch płaszczem, bo sie bałam, że te dźwięki ją niepokoją. A wiecie jak u nas w kinach puszczą głosno film, to człowiek półgłuchy wychodzi. Więc teraz też będę zakrywac brzucholka.
Anna Orłowska - super, ze mały się dobrze chowa.

Co do snu, to szkoda, że nie można sie wyspac "na zaś". Jakby to działało, to teraz bym zabawiła się w Śpiącą Królewnę:-D fajnie, bo pewnie bym się obudziła dopiero na poród i nie trzeby by było się męczyć tym czekaniem.
 
ania orłowska mój synek tez nie łapie mojej piersi bo mam za duże brodawki ślepaki:) czasami go przystawiam. Ale pomimo wszystko je mój pokarm, sciągam mu laktatorem i karmię butelką......... teraz go nie przystawiam bo ma pleśniawki, bo dostał antybiotyk w szpitalu bo ja nie miałam badań na paciorkowca zrobionych ze względu na szybki poród:) w 36 tygodniu........
no i teraz dostał antybiotyk tyle że na te pleśniawki.........szkoda mi jakuba bo taki maleńki i już drugi antybiotyk ma:( ale jak mus to mus............
 
Cześć Wam! Dzis o 14:45 urodzila nam sie córeczka
Jestem szczwsliwa ze jest juz po wszystkim . O 8 dostalam kroplowke ale skurcze dopiero zaczely sie o 13 a juz wtedy szybko poszlo. Malutka miala wazyc 3kg a sie okazalo ze jest duzo większa 4kg i 55cm dluga. Teraz smacznie sobie spi a mamusia odpoczywa
 
reklama
Witajcie dziewczynki. Ja dalej w dwupaku i już tym faktem jestem znudzona. Jak dorwę kompa to dodam nowe maluszki do listy wyklutych, bo z komórki to nie umiem tego dobrze zrobić.

kika niebezpieczne takie upadki. Uważaj na siebie.

Nati dzięki za pamięć

maagsiaa jak będziesz zmieniać mleko to pamietaj ze musisz poczekac chwile na efekty. Zmiana na lepsze moze pojawic sie po kilku/nastu dniach
 
Do góry