reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

Hejka, trzymam kciuki za Wasze maleństwa, żeby kupki się unormowały! Milenka robi codziennie kupkę i nie mamy z tym problemu, ale na początku po Nanie się nacierpiała... :(
Ja używam Dady i nie narzekam, mi się też wydawało, że mało chłonne, ale miałam również Pampers i porównując Dady lepsze :)
 
reklama
aaga84 soku tak róznie tak mniej wiecej karton albo mniej przez caly dzień zalecił mi pediatra kiedy powiedziałam o zosinym problemie :) a herbatke z hipa koperkowa podaje tak aby calosc wypiła z kropelkami... nie ma codziennie kupki ale przynajmniej sama robi bez mechanicznego wspomagacza :) dzieki jeszcze raz za opinie na temat dady :)
 
1392255038_nbctr6_600.jpg
 
dzisiaj w biedronce kupiłam synkowi 4 ksiazeczki obrazki dla maluchów po 5.99 zł fajne sa i Kubuś przyglada sie na obrazki.
Biedronka - Książki dla dzieci szkoda ze tak pozno zobaczylam bo juz maly wybor byl;(
juz wczesniej ogladalam te ksziazeczki na allegro i bylam bardzo mile zaskoczona dzisiaj w biedronce;)

3892633245
3892638058
 
Ostatnia edycja:
dzisiaj bylismy na szczepieniu... Jakub ma niska hemoglobine ale narazie zelaza nie dostal. witaminke d mamy dalej brac...
fajna Pani nas kuła;')mam nadzieje ze synio nie bedzie marudzil bo mam troche roboty bo kolezanka ma na tygodniu przyjechac z coreczka. niby balaganu ni ma ale zawsze moze byc lepiej:)

co do rozszerzania diety-od marca moge to robic;) i mam sama sobie wybrac co i jak czy najpierw gluten a potem warzywka....tez mi pomoc;)
 
hejka, jeszcze nie chwaliłam się Maluszkiem. Niko urodził się 6. listopada, szybko i bez komplikacji :) tak wyglądał po porodzie: IMGP3232.jpg

a tak wyglądał tydzien temu: IMGP3921.jpg

jestem przeszczęśliwa.
pozdrawiamy!
 

Załączniki

  • IMGP3232.jpg
    IMGP3232.jpg
    20,7 KB · Wyświetleń: 170
  • IMGP3922.jpg
    IMGP3922.jpg
    21,5 KB · Wyświetleń: 129
  • IMGP3921.jpg
    IMGP3921.jpg
    16,2 KB · Wyświetleń: 190
reklama
Do góry