reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

glamour1105 rzeczywiście Twoja sytuacja nie jest najciekawsza ale skąd pomysł, że rodzice wyrzucą Cię z domu?? Z tego co piszesz wynikają dwie rzeczy: że trafiają Ci się skrajnie nieodpowiedzialni faceci ( bez względu na to ile mają lat faceci bywają idiotami) ale też to, że z rodzicami jesteś naprawdę blisko, mama wspierała Cię podczas pierwszej ciąży jak tylko mogła skąd więc pomysł że teraz Cię zostawi??? Rozumiem, że jesteś przerażona ale nie mnóż sobie trudności, których jeszcze nie ma... Chcesz urodzić to dziecko i chwała Ci za to, poinformuj o tym fakcie tego Twojego pożal się boże "faceta" a potem powiedz rodzicom - wtedy zobaczysz co się wydarzy i będziesz mogła działać dalej... Ja bym tak zrobiła...
A mnie dzisiaj dzień minął na słodkim lenistwie - Adaś miał tzw. "dzień dziadka" czyli został odstawiony dziadziowi na cały dzień a ja odłozyłam wszystkie plany i cały dzień przeleżałam - dalej na głodno choć powoli wciskam w siebie różne rzeczy i sprawdzam od czego odrzuca mnie najbardziej...
Dziewczyny, które chcą zrzucić parę kg albo co najmniej nie dorzucić sobie zbyt wiele - ja polecam odstawienie słodyczy, pieczywa i ziemniaków, u mnie działa idealnie...
 
reklama
ROSEA - Dziękuje za ewentualną pomoc z Twojej strony... wiem, masz rację ... Dziś widziałam się z NIM. Powiedział,że oboje mamy po jednym dziecku,jeszcze nie odchowanym i jeszcze mamy czas na własne dzieci...wspólne...jestem młoda,a on nie jest w stanie mieć kolejnego dziecka.. zapisał mnie do lekarza,za 4 dni... powiedział też, że to NIE JEST DZIECKO , to płód, zapłodniona jestem,ale to jeszcze nie dziecko! DZIECKO jest w 3-4 miesiącu! ;/. Stanęłam jak słup,odebrało mi mowę ... to,co mówił. Żebym nie niszczyła życia sobie i komuś...
 
glamour ! napisze brutalnie zostaw dziada ! jest nieodpowiedzialny, i jesli tak mówi i zdaje sobie sprawę że sprawia ci tym ból znaczy że nie kocha.. a zniszczysz sobie życie owszem, z tym gburem :dry: nie przeszło by mi to nawet przez myśl.

a takie pytanie z ciekawości, co to za ginekolog ? tzn usunie ci fasolke?
 
Witam Was wszystkie,
U mnie samopoczucie ok, ale niestety pojawiły się mdłości. Na razie bez wymiotów i mam nadzieję, że tak zostanie. Ale pierwszy raz poczułam się źle wczoraj ok. 5 rano, później po południu i znowu wieczorem. Dzisiaj też obudziły mnie mdłości...

Glamour! Tragedia nie facet! Przykro mi, że muszę tak napisać, ale jak można...
 
Hej dziewczyny

Ufff i tfu tfu ja odpukac czuje sie dobrze wyjatkowo dobrze. wczoraj bylo koszmarnie:eek:


glamour- nie masz za ciekawej sytuacji.. Nawet nie wiem co do radzic fakt dziecko niczemu winne.. Ale ty masz swoja glowe jak on moze za Ciebie decydowac! Postaw sprawe jasno i mu powiedz ze albo razem to ogarniecie albo niech spada i na koniec podasz go o alimenty albo innego siana mu narobisz skoro jest znana osoba:tak:
 
Witam Was dziewczyny ... Tak więc mój dzień w domu ?

Hmm.. rano wstajemy, młody śpi z moją mamą (większe łóżko), ja śpię na przeciwko. Mama wstaje, robi nam kawę, ojciec jest instruktorem, więc nie ma codziennie pracy, czasem długo śpi, (leniwy jest, taki facet bez życia, 60-tka na karku), taki typ człowieka po prostu... Palimy w piecu centralnym, muszę przynieść węgiel bądź drzewo, ojciec też pomaga... czasami jakieś drobne zakupy (na obiad).. gdy nie ma mega mrozu, wyjdę z Piotrusiem na zewnątrz,pogramy w piłkę czy po prostu zwykły spacer.. bawimy się ogółem w domu,piszemy,rysujemy,bajki,piosenki... JA sprzątam , mama gotuje , chociaż to ja ostatnio częściej gotuję. No i taki dzień,jak co dzień... bez żadnych rewelacji...

DIALIZY hemodializy w szpitalu , co drugi dzień, (3 x w tygodniu), będą ją zawozić i przywozić karetką.. bo na urządzenie w domu nie ma po prostu miejsca, i możliwości, przy 3.5 letnim smyku ... tak więc tak to wygląda. :-(
 
reklama
glamour1105 sytuacja nie niedopozazdroszczenia ja osobiście dałabym wybór albo razem wychowujemy dziecko albo niech spada dodatkowo podałabym o alimenty i tak "przepadkiem" wspomniała w sądzie że nakłaniał na usunięcie ciąży tak aby zrobić mu koło d..py. Ja jestem mściwa nie odpuściłabym.
 
Do góry