reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

Ja odpukac nie mam jeszcze ani jedneg, używam oliwki babydreem dla kobiet w ciąży. Oczywiście mam takie jasniutkie ale to przez to że kiedys przytyłam, ale słabo je widać. Zobaczymy czy wyjdą czy nie wolałabym nie:)
 
reklama
aga - śliczne mebelki :) no ja z nacinaniem krocza spanikowałam jak zobaczyłam na czym to polega :-D na tym filmiku
gusiak ja jeszcze nie liczę, nie odstałąm nic jeszcze od ginka.
jolka - wyniki będą dobre na pewno ;:) trzymam kciuki :)
i carrie - super ze ktg wyszło idealnie. i dzidziuś taki duży :)
basiaa - pij duzo soku z cytryny, jak dopadło mnie choróbsko soki z cytryny mnie uratowały :tak:
kinga - zgłoś lekarzowi ból kości łonowej lepiej
 
meago - czyli co najkorzystniej robić wyniki co tydzień ?? dziwne to trochę czemu to nie wychodzi zaraz tak by się zaczęło leczenie a tak się nie da bo nie wiadomo czy to jest to.
No mega dziwna choroba jednym słowem ze tak późno się objawia w wynikach :szok:
 
dziewczyny z tym nacinaniem krocza jest tak że sprawna położna może ochronić krocze a i my same możemy się trochę do tego przygotować... ja już od jakiś dwóch tygodni przy kąpieli masuję się paluchem przy podmywaniu a w poniedziałek mam dostać żel do masażu i będę się nacierać :tak:
 
annie - ja mialam chodzić na basen i częściej na tą szkoel rodzenia zeby soie troche przygotowac porozciągać.. ale przez to cholerstwo bylam raz na szkole rodzenia i ani razu na basenie :-(
a co do żelów to sa strasznie drogie..a szkoda.
 
akaiah - rozmawiałam dziś z koleżanką która urodziła miesiąc temu i mówiła że też miała takie cholerstwo jak ty i nacinali i robili jej z tym do samego porodu i przez to zrobili jej cc.A teraz mówi że po tym już prawie śladu nie ma.Zagojone idealnie.
 
ewelina0307 ja na razie nie mam rozstępów. Używam krem na rozstępy Eveline od początku ciąży rano, a wieczorem zwykły balsam nawilżający. Koleżanka rodziła 2 tygodnie temu i powiedziała, że tuż przed porodem jest wyszły, najgorzej na piersiach. Różnie to bywa.

kamilka87 daj znać, jak wyniki

annie. nieciekawe z autem :( kurcze, zawsze wydatki się kumulują, taka złośliwość. A auto zawsze potrzebne niestety. Przykro mi. ż mi się wszystkiego odechciało...

akaiah dzięki :) ja przez swój i tak ogromny strach pozwolisz, że nie obejrzę tego filmiku :)
 
reklama
akaiah- no ja też nie chce mieć cc a dużo na to wskazuje bo moja mała się przekręciła i jak na razie się jej nie widzi aby się obrócić. Ginekolog mi już mówiła ze jeżeli się nie obróci do 34 to na pewno cc.
 
Do góry