reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

hej kobitki!! u mnie remont wreszcie zamnkięty więc mam chwile że nadrobić i napisać parę słów.
Duzo nowych twarzy widze super i witajcie:)

Dehaira
ja nie przespałam ani jednej nocy całej od początku 8 miesiąca..w tym momencie mam już całkowity dramat bo nie dość ze zasypiam ok 2 a budze się o 6 to jeszcze w nocy mam pare pobudek..;/ u mnie głównie zespół niespokojnych nóg daje kość ale i plecki, siusiu, stres, kopanie małego człowieka i wiele wiele innych..
maximama my z M zdecydowaliśmy się na taką sesję i bardzo polecam. Sesje zrobilismy na początky 8 miesiąca. Wrzuciłam przed chwilą do działu nasze brzuszki jak chcesz zobaczyć (jest też jedno które wstawiłam w tym dziale chyba ok miesiąca temu nie pamietam..).Generalnie super pamiątka:)

Powiem Wam, że chyba wszystkie mamy jedną wspólną myśl przewodnią..to JUŻ?????!;-)
Ja nie wiem ale jak jeszcze tydzien temu mogłam góry przenosić to od paru dni czuję że już to nie samo...nagle jakby ciężej, brzuch zaczął się napinać i nawet skurcze poczułam co w moim przypadku jest nowością (chyba odpukać:)...Piekna pogoda dzis w Waw była więc wybrałam się na spacer..po 10 min łapałam taksówke:crazy:
Dziś w nocy nie spałąm i próbowałam odgonić przeczucie, że chyba do 28.10 nie dociągniemy..To idiotyczne ale mam przeczucie, że wszystko zacznie się wcześniej...oby nie ale po sytuacji z decyzją o cc na wszystko jestem przygotowana aby dzidzius był cały i zdrów.

Sypialnia juz gotowa na dzidziusia( w przeciwieństwie do mamy i jej torby do szpitala) jak się ogarnę zrobię fotki.
Dehaira mozesz doprecyzować co znaczy że w ciągu dnia będziesz maluszka w tetrze trzymać:rofl2: sorki ale u mnie może być dziś słabo na łączach...:tak: z patentów ja podłapałam pomysł z torebkami strunowymi podpisanymi dla mojego M co w czym i kiedy tzn.. w jednej pierwsze ubranko maluszka ,body i pajace w drugiej i nawyjście w trzeciej. Ja jak mowiłam ide na cięcie ;/ więc M będzie musiał zarządzić garderobą a tak myśle że sie nie pogubi.:)
 
reklama
hej babeczki :)
w nocy złapały mnie ponownie skurcze, mam 37 tydz i 4 dzień :)
może to oznaka że czas spakować torbę do szpitala?
to tak bardzo boli, że ąz myslalam ze to juuz!
 
karoo widze ze nie jestem jedyna z tą torbą..myśle że trzeba się zmobilizować i postawić już walizke przy drzwiach chociażby dla spokoju ducha.
dehaira dzieki hhah wczoraj byłam tak padnięta że nie wiedziałam co czytałam stąd moje pytanie poza tym to chyba Ty opowiadałaś historię o fryzjerze..? no to ja mam 3 razy gorzej:) mam wrażenie jakby wszystkie szare komórki się ode mnie odwróciły:nerd: wczoraj mama M będąc u nas poprosiła o kawę. Wstałam otworzyłam szafe, wyjęłam żelazko i zaniosłam do kuchni..prawdopodobnie żeby zagotować w nim wode na kawę:crazy: miny mojego M i mamy bezcenne:))

ps. noc ciężka i niedospana jak zawsze ale powiem Wam że ułożenie miednicowe ma jedną zaletę...rano po przebudzeniu mogę leżeć i głaskać główkę mojego maleństwa sterczącą mi między żebrami:)
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczynki z rana! Dołączam sie do Was z opuchniętymi nogami;-). Dodatkowo od dwóch dni chodzic za bardzo nie moge, bo mam uczucie , że zaraz cos mi wyskoczy spomiędzy nóg i bardzo boli jak się poruszam i małą kopie mnie po pęcherzu. Ale jakoś musze dać rade , najgorzej jest w momencie gdy moj synek chce sie ganiac , bawic , a ja nie mam serca żeby mu odmówić.

A jeśli chodzi o kąpanie i przebieranie niemowlaka przez mojego męża to raczej nie ma szans , bo on tak strasznie sie boi , że zrobi mu krzywde, ze nawet sie nie zabiera do tego. Pamiętam jak pierwszy raz kąpaliśmy synka to trzymał go dwoma rękoma a trzeciej mu zabrakło do mycia. Fajnie to wyglądało! :-D
Będzie w takim razie kąpał starszego a ja córcie zostawie sobie :-)






7u229n73xrci349t.png
 
no ja mam w torbie dwa ręczniki i tyle... też nie potrafię się zmobilizować
po tych nowych lekach liczę ze będę sie lepiej czuła i będę spokojniejsza ;) dzisiaj wizyta a wcześniej dentysta... no wszystko naraz...
podziwiam dehaira za plan tetrowania, jestem chyba za wygodna:zawstydzona/y:
ja jakoś mam przeczucie że się przeterminuję :baffled:
 
witam,

dzisiaj w nocy złapał mnie bradzo bolesny skurcz.......... łydki.............aż się na łóżku wyprostowałam i zaczęłam masować...........
obudził się stary i z przerażeniem w oczach pyta: to już?! mina bezcenna..............

po czym poszedł spać i rano się pyta czy to napewno skurcz łydki bo ma jeszcze kilka rzeczy do zrobienia przed porodem:)
ale faktycznie coś w tym jest............już tuż...tuż

dehaira też mam ambitny plan pieluszek tetrowych w dzień........... już mam około 30 i sie zastanawiam czy nie dokupić juescze z 10 sztuk..........czy wystarczy na początek........bo to do buzi też potrzeba oddzielne......... zółtodziób jestem
 
reklama
mam mega stres muszę oddać Leona do kastracji, a w przypadku bulw bywa ryzykowana narkoza... macie jakieś doświadczenia jak wyglądają takie zabiegi? jak długo psina dochodzi do siebie???
 
Do góry