reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

Anna Orłowska taka lista faktycznie ułatwia pakowanie, ale oni to raczej i tak piszą o podstawowych pewnie, np czy trzeba podkłady, majtory poporodowe itd., ale sporo rzeczy nie wymienią podejrzewam, bo sporo takich rzeczy jest, które koniecznie nie są, ale nam ułatwią życie.

dehaira najpewniej nabierasz wody. Zejdzie po porodzie.
 
reklama
To fakt tak jak Rojku pisze nie wszystko jest na liście, ja dalej niespakowana...
dehaira faktycznie możesz magazynować wodę...
kaskaleczka spisuj sobie też tętna, Twoje ciśnienie jest podwyższone, warto notować tak trzy razy dziennie pierwszy raz jeszcze na leżąco ;) i tak uzbrojona udaj się do lekarza...
 
Kurcze, mam nadzieję, że szyjka wytrzyma chociaż do środy, kiedy to mam wizytę i ściągnięcie pessara. Gin mówił, że lepiej, żeby nie zaczęła się akcja porodowa z krążkiem, bo mogą zdarzyć się silne komplikacje... nastraszył mnie, teraz tym bardziej się boję, gdy skraca się ta szyjka, tym bardziej, że była krótka przy zakładaniu pessara...
Ja mam ciągle opuchnięte nogi, gin mówił, że taka już uroda ciąży i mam się nie przejmować, kazał mi mierzyć ciśnienie, tak jak dziewczyny mi to poleciły o wiele wcześniej hehe
 
dobra to czekam na listę też na BOROWSKĄ, bo może tam pojadę w drugiej kolejności :)

bo co szpital to inne wymogi :)

aż mi lżej na sercu jak torbę spakowałąm :p:-)
 
Idzie garbaty po cmentarzu gdzie nagle wyskakuje duszek i pyta:
- Masz garba?
- Mam
- To daj
Po czym zabrał mu garba. Facet wrócił do wioski i krzyczy:
- Ludzie, ludzie na cmentarzu jest dobry duszek. Miałem garba i już nie mam, wyleczył mnie!
Z chaty wyszedł najbardziej schorowany mieszkaniec wioski. Bez ręki, bez nogi, bez oka:
- To ja też pójdę na cmentarz, może i mnie wyleczy.
Wlecze się po tym cmentarzu ,wlecze. Nagle wyskakuje duszek:
- Masz garba?
- Nie
- To masz.

[h=5]Wraca żona do domu, wchodzi z torbą zakupów do pokoju, wykłada mężowi piwo, zakąski...
- A ty, kochanie, czemu meczu nie oglądasz? A może goloneczkę ci zrobić?
- Mocno?
- Nie bardzo. Reflektor, zderzak i maska.[/h]
 
Ostatnia edycja:
558829_592178077505762_972259409_n.png
 
hej dziewuchy
u mnie noc w miare ok..bylam wczoraj na imprezie firmowej bo zmienilismy siedzibę...czulam sie jak okaz muzealny każdy mnie oglądał z każdej stron. Sztywno oficjalnie i nudno..gdy wróciłąm do domu i spojrzałam na stojące już łózeczko to poczułam ogromne szczeście i ulgę ze mam teraz inny świat..:)

Dzis za to zrobilam na nogach mase kilometrow od 8 do 15 łaziłam po centrum handlowym, a to M cos kupilam,dzidziusiowi, sobie,mamie i teraz leze z nogami w gorze taki mam dramat bolowy...czasem sie zapedzam i przeginam...a przeciez za parenaście dni rodze!!!:szok::szok: wciąz nie moge pojąć że to JUZ...

agaa ja wybrałąm Zelazną. Chodze do lekarz z Zelaznej i ona tez będzie mnie ciąc. Zalezy mi na dobrej opiece laktacyjnej po cc a ta podobno jest o wiele lepsza niz na Inflanckiej. Opieram się tylko na relacjach dziewczyn i sporo słyszałam o niskim progu cierpliwości u położnych z Inflanckiej wlasnie jch o opieke po porodzie ( o porodach za to same dobre rzeczy)..
rojku wybacz :cool2: moja ponaglenia...zboczenie zawodowe:nerd: i dzieki za dodanie :*
karoo gratulacje! ja wciąz w proszku..;p
a propos list szpitalnych owszem są ale z tego co zauważyłam wiele jest dość podstawowych.

DoMisiam moja bliźniaczko od CC ;-) a Ty już spakowana..???
 
reklama
Do góry